Хвилі Балатону

29.07.2006

Перед учорашніми фінальними виступами українські «синхроністки» Дарія Юшко та Ксенія Сидоренко посідали четверте місце. (Фото РЕЙТЕР.)

Дебют українців у європейських стартах на відкритій воді виявився не надто вдалим. У перший день чемпіонату Європи в Угорщині на дистанції 10 км по мальовничому озеру Балатон Ігор Червинський був лише 23-м (його час — 2:03.20,7), а Олександр Безуглий — 26-м (2:09.34,0). Для порівняння: переможець Лурц із Німеччини проплив 10-кілометрівку «на хвилях» із результатом 1:58.12,1.

Українки на дистанції 5 км по озеру теж опинилися в третьому десятку: Наталя Смородіна фінішувала 21-ю (1:03.18,2), а Світлана Расторопова — 25-ю (1:08.34,4).

Трохи краще наші спортсмени виступили в наступних запливах.

Чоловіки, 5 км. 1. Лурц — 56.00,1. 2. Хейн (Німеччина) — 56.01,1. 3. Ерколі (Італія) — 56.01,8 ...18. Червинський — 57.50,0 ...21. Безуглий — 1:00.26,9.

Жінки, 10 км. 1. Маурер (Німеччина) — 2:10.07,8. 2. Ковач (Угорщина) — 2:07.14,3. 3. Печанова (Чехія) — 2:07.15,6. ...18. Самородіна (Україна) — 2:12.57,8. ...Расторопова не фінішувала.

У синхронному плаванні є очевидні лідери — це дует російських Анастасій — Давидової та Єгорової, які перед фінальним виступом значно випереджали своїх конкуренток. Інші пари ведуть рівну боротьбу за срібний і бронзовий комплект нагород. Серед них і українки Дарія Юшко та Ксенія Сидоренко, які після довільної програми посідали четверте місце. Крім того, харків'янка Юшко успішно виступила в сольній програмі, вийшовши до фіналу з четвертим результатом.