07.04.2006
Плавання

У перший день чемпіонату світу в 25-метровому басейні в Китаї лише двоє з дев'яти українців пробилися до фінальних вісімок. Олег Лісогор на дистанції 100 м брасом навіть на одну соту покращив власний рекорд світових першостей (58,32 сек.), а Валерій Димо показав сьомий час.

У другому колі турніру в американському Амеліа-Айленді зачохлили ракетки обидві українки. Олена Бондаренко поступилася росіянці Вірі Душевіній з рахунком 1:6, 4:6, а Ольга Савчук програла 11-му номеру «посіву» іспанці Анабель Медіні Гаррігес — 1:6, 5:7.

Результати матчів НХЛ за середу: «Калгарі» — «Фінікс» — 5:2, «Колорадо» — «Сан-Хосе» — 1:2, «Чикаго» — «Нешвілл» — 4:3, «Нью-Джерсі» — «Піттсбург» — 6:4, «Баффало» — «Оттава» — 5:4 ОТ, «Вашингтон» — «Кароліна» — 3:4 (по бул.), «Флорида» — «Атланта» — 2:5, «Торонто» — «Айлендерз» — 3:2. Вирішальну шайбу за «кленових» із Торонто українець Олексій Понікаровський закинув iз передачі росіянина Миколи Антропова за дві хвилини до фінальної сирени. Це 20-й гол нашого форварда в сезоні. За 14 хвилин на майданчику він заробив показник корисності «+1», тричі кинув по воротах суперника і двічі відсидів малий штраф.

* * *

Молодіжний чемпіонат світу серед 18-річних. Перший дивізіон. Група В (Рига): Латвія — Україна — 7:0. Турнірне становище після трьох турів: Латвія, Данія — 6, Японія, Польща, Україна — 2, Корея — 0.