ФУТБОЛЬНА МОЗАЇКА

17.03.2006

Кубок УЄФА

Повторні матчі 1/8 фіналу. «Севілья» (Іспанія) — «Лілль» (Франція) — 2:0 (Канут, 29; Л. Фабіано, 45+2; вилучення: Навас, 71 — Бодмер, 26; перша зустріч — 0:1), «Гамбург» (Німеччина) — «Рапід» (Румунія) — 3:1 (Лаут, 24; Барбарез, 36; ван дер Варт, 62 — Буга, 51; 0:2), «Рома» — «Міддлсбро» — 2:1 (Манчині, 43, 66 (пен.) — Хассельбайнк, 32; 0:1).

У середу зійшов з дистанції кривдник «Шахтаря» у минулому раунді єврокубку «Лілль». А ось бухарестський «Рапід» Луческу-молодшого завдяки голу на полі одного з лідерів бундесліги, «Гамбурга», пробився до чвертьфіналу. Так само завдяки голу на виїзді туди потрапив й англійський «Міддлсбро».

Відставка

Головний тренер донецького «Металурга» Олександр Севідов подав у відставку за власним бажанням. Останнім часом один з наймолодших наставників вищої ліги скаржився на незрозумілу трансферну політику керівництва. Прохання Севідова клуб задовольнив, подякувавши йому за роботу. До суботнього матчу з «Динамо» команду готуватиме Степан Матвіїв, котрий очолював дублерів «Металурга», а в минулому сезоні тренував бориспільський «Борисфен».

Англія

Перенесений матч 35-го туру: «Ліверпуль» — «Фулхем» — 5:1 (Фаулер, 16; Браун, 34 (у власні ворота); Морієнтес, 71; Крауч, 89; Уарнок, 90 — Джон, 25).

* * *

Кубок. 1/8 фіналу. «Вест Хем» — «Болтон» — 2:1 (у дод. час; Яскелайнен, 10; Харевуд, 96 — Дейвіс, 31).

Іспанія

Королівський кубок. Півфінал. Повторний матч: «Депортиво» — «Еспаньйол» — 0:0 (1:2). У фіналі барселонці зіграють із «Сарагосою».

Товариський матч

Суперник українців на чемпіонаті світу, збірна Саудівської Аравії, у черговій зустрічі вкотре вже зіграла внічию, цього разу з командою Іраку — 2:2. Гості врятували матч на останній хвилині.

Прощання

На міланському стадіоні «Сан-Сіро» відбувся прощальний матч 34-річного Деметріо Альбертіні. Колишній захисник збірної Італії 11 років кар'єри провів у «Мілані», а завершив її в «Барселоні», тому представники саме цих двох команд зустрілися на футбольному полі. В першому таймі відносини з'ясовували імениті ветерани, а по перерві їх замінили нинішні футболісти. Віддав належне великому гравцеві й український форвард «россо-нері» Андрій Шевченко. Підсумковий рахунок зафіксував перемогу «міланістів» — 4:2. Забив і сам Деметріо, який наприкінці розплакався.