Сам не гам і другому не дам

Сам не гам і другому не дам

Ігор Бакай може спати спокійно. А коли його хтось зустріне на московських вулицях і спитає: «Михалич, як справи?», він може відповідати: «Не діждетесь». У сенсі — не діждетесь екстрадиції до України. Адже в Білокам'яній про «Ігорька» турбуються. Росіяни вперлися рогом у своє законодавство і кажуть, що Україні Бакая не віддадуть, бо він є їхнім повнокровним співвітчизником. Хороша «відмазка». Тільки навряд чи нею хтось зможе «відмазати» від справи Бакая (точніше — численних справ, заведених в Україні) ті підозри, що Ігор Михайлович має в Москві потужне покровительство.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Помаранчева мода минає

Помаранчева мода минає

У сенсі повернення українців (та й заїжджих іноземців) до помаранчевої моди, популярності революційної символіки загалом, цей День незалежності став, радше, винятком із прикрого правила: вага помаранчевих прапорів меншає, підкови легшають, знаки оклику на них уже зовсім не викликають масового захоплення. Торговці сувенірами, скориставшись нагодою і присутністю на Майдані чималої кількості симпатиків Віктора Ющенка, котрий саме виступав там із промовою, винесли масу свого помаранчевого краму під стіни Головпошти й мали доволі непоганий виторг. Шарфи по 25—30 грн., футболки по 25—80, картузи, портрети, значки, прапорці... Це також присутнє у переході під Майданом, у так званій сувенірній крамниці, але в будні дні користується значно меншим попитом. І взагалі, на передньому плані там — футболка з Леніним, який вигинає середній палець руки в характерному жесті, і підписом — Fucking revolution. Чи за те боролися?

Ні «так», ні «ні»

Ні «так», ні «ні»

Непоступлива, впевнена, стримана, але дещо неконкретна... Такою постала перед лідерами країн пострадянського простору нова українська влада під час дводенного саміту Співдружності незалежних держав у Казані, який завершився минулої суботи. Керівництво України, попри чіткий євроінтеграційний курс, наразі стримало себе від заяв щодо подальшої недоцільності перебування в недієздатній СНД та участі в Єдиному економічному просторі. При цьому Президент Віктор Ющенко поводився доволі жорстко і впевнено, пояснюючи, що наразі підписувати всі 29 угод, які передбачають створення зони вільної торгівлі в рамках ЄЕП, українська сторона не збирається. Україна підписала лише 15, оскільки решта суперечать нашій Конституції. Адже, за словами Ющенка, тут ідеться про створення наднаціонального органу і передачу йому частини державного суверенітету. Водночас щодо неконкретності, то Президент не відмовився остаточно від підписання решти 14 угод, лише зазначив, що вони ще вивчатимуться додатково.

Всі статті рубрики