«Добрий» Янукович, «поганий» Ющенко і злі телеканали

«Добрий» Янукович, «поганий» Ющенко і злі телеканали

Виборча лихоманка, яка з початку року (спершу — неофіційно, а з 4 липня — на повних правах) трусить Україну, стрімко набирає обертів. Як учора на прес-конференції «Особливості політичної реклами на виборах Президента–2004» зазначив заступник керівника центрального штабу Віктора Ющенка, народний депутат Ігор Гринів, саме зараз виборча кампанія переходить у фазу активізації, при тому, що цей політичний рік у нашій державі взагалі характеризується безперервністю передвиборчого дійства.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Незваний гiсть

Незваний гiсть

Як не прикро, XXVIII Олімпійські ігри закінчуються вже завтра. Цього разу, на відміну від церемонії відкриття, ми не побачимо на чолі української делегації на головному стадіоні Афін Віктора Януковича — піар-ефект від цього заходу буде явно не той, що 13 серпня, коли Олімпіада стартувала. Прем'єр-міністр України, президент НОКу пробув на олімпійській землі менш як половину терміну Ігор-2004. Ексклюзивними подробицями грецьких вакацій кандидата в президенти України від влади з «УМ» поділився народний депутат Андрій Шкіль, який їздив до Афін у складі чиновницької делегації за квотою Верховної Ради.

Підрахунок за свій рахунок

Підрахунок за свій рахунок

У дні голосування, 31 жовтня та 21 листопада (якщо буде другий тур), в Україні буде проведено «екзит-пол» — опитування громадян на виході з виборчих дільниць. Подібне дослідження суспільної думки дозволяє встановити, наскільки чесними у своїх підрахунках були представники дільничних, окружних, Центральної виборчих комісій. На минулих парламентських виборах, скажімо, мало хто серйозно сприймав результати «екзит-полу», які показали, що Соцпартія та БЮТі (на той час – «аутсайдери» попередніх соціологічних опитувань) пройшли до парламенту з непоганим результатом, тоді як «Жінки за майбутнє» та зелені «залишилися з носом». Проте пройшло півдоби, і Центрвиборчком оголосив свої результати. Вони не набагато відрізнялися від дещо сенсаційних «екзит-польних»: максимальний «промах» — 1,4 відсотка. Подібне дослідження показало, що вибори-2002 в Україні пройшли вiдносно чесно. Тоді, до речі, було опитано 18 тисяч громадян. На президентських виборах планується дослідити думку аж 50 тисяч виборців! Україна таких опитувань іще не бачила. А це, звісно, має звести похибку до мінімуму.

«Бігморд» перед тюрмою

«Бігморд» перед тюрмою

У зв'язку із запитаннями читачів та деяких політиків повідомляємо, що ілюстрації до публікації «Бігморди» в «УМ» за 17 серпня ц.р. взяті з інтернет-видання «Майдан». Бажаючі й зараз мають можливість переглянути кольорове фото, винесене на першу сторінку нашої газети, за адресою http://maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_foto&site=maidan.

Всі статті рубрики