Байкери і мультики —

Байкери і мультики —

Гурт Mad Heads видав на-гора новий кліп на пісню «Не по пути». Це третя пісня зі свіженького альбому «Контакт», яку хлопці вирішили екранізувати (дві попередні — «Отрута» і «Не чекай»). Музиканти змогли собі зробити відео, достойне Голлівуду: мотогонки нічним містом, фатальне кохання, брудні танці, а також курс молодого бійця для рокерів-початківців. Якби це було ігрове відео, воно коштувало б шалених грошей, але хлопці зробили все в анімаційному вигляді.

Народний? Заслужений? Міжнародний?

Народний? Заслужений? Міжнародний?

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Окрім заангажованих випусків новин, російських серіалів та безмежних американських бойовиків, телебачення України пропонує шоу. Вже довгий час найрейтинговішими в цьому плані залишаються так звані інтерактивні, або ж реальні шоу: варто згадати наприклад «iнтерiвський» «Шанс», російську «Фабрику зірок» або німецьке Deutschland sucht die Superstar («Німеччина шукає зірки»). Таку шалену популярність тут забезпечують, мабуть, справді реальні емоції учасників, коли ті довго плачуть в камеру, не подолавши якийсь етап відбору, розповідаючи при цьому брутальні подробиці з життя інших конкурсантів, або ж сам інтерактив, коли кожен із глядачів має право якось вплинути на кінцевий результат змагань, відчувши себе при цьому на якусь мить важливим. Звертають увагу на такі проекти і самі юні таланти, бо для них — амбітних і співочих — це, часто, єдина можливість «засвітитись».

Порвем Європу. Якщо візу дадуть...

Порвем Європу.  Якщо візу дадуть...

Недавно у багатьох ЗМІ з'явилася інформація про виступ гурту «Скрябін» у Португалії. Звістка про концерт улюбленців української публіки зацікавила читачів. Значить, недаремно казала Руслана, що порвем Європу (до речі, саме Руслана порекомендувала португальцям запросити Кузьму). Проте, як виявилося, концерт, про який так багато говорили... не відбувся.

А музика звучить... Подекуди — навіть легально

А музика звучить... Подекуди — навіть легально

Презентація «Ліги» відбулася десь iз півроку тому — тоді ця некомерційна та недержавна структура на всю країну заявила про своє палке бажання нарешті впорядкувати відповідно до чинного законодавства використання фонограм та вiдео підприємствами громадського харчування, розважальними закладами, траспортними компаніями тощо. Від цієї ідеї, у шляхетності якої сумніватися не доводилося, власники барів-ресторанів та маршруток-електричок були, м'яко кажучи, не у захваті. Зрозуміло, що перейти з режиму шари на режим якихось там виплат не так уже й просто. Але ж і закони поважати треба! Ось приблизно у такому протистоянні гаманця та законослухняності й розпочалася ця історія, перші позитивні наслідки якої й були оприлюднені днями на прес-конференції, скликаної «Українською лігою музичних прав».

Всі статті рубрики