Газ життя і... смерті

Газ життя і... смерті

За даними Управління МінНС в області, надзвичайна подія сталася у вівторок точно о 9.31 вечора. На території ВАТ «Вінницький ламповий завод» в одноповерховому приміщенні цеху, який орендувало мале підприємство «Техногаз», на киснево-наповнювальній дільниці рвонув балон. Вибух був такої сили, що впала одна стіна і на виробниче устаткування по всій площі цеху обвалилися бетонні плити перекриття, спалахнула пожежа. З урахуванням складності ситуації по тривозі підняли весь пожежний гарнізон міста і підрозділ швидкого реагування МінНС. Пожежа, на щастя, виявилась нескладною — загорівся тільки бітум на обваленій покрівлі.

Перебір у небі

Перебір у небі

В авіаційної влади України зараз роботи хоч греблю гати — ще не вщухли розборки з «Аерофлотом», який не дозволяє нашим літакам курсувати російським небом, як виник новий скандал. Укравіатранс тимчасово призупинив польоти на маршруті «Мюнхен—Київ» для німецької авіакомпанії «Люфтганза». «Таке рішення ми прийняли через грубі порушення умов договору, який уклали українська та німецька сторона, — коментує санкції вітчизняних транспортників заступник міністра транспорту, директор Укравіатрансу Володимир Максимов, — у суботу наші фахівці з’ясували, що літак, який прибув із Мюнхена у Київ, значно більший від заявленого. А під час перевірки виявилося, що компанія регулярно порушувала умови домовленості, за якою «Люфтганза» виконувала 16 рейсів на тиждень з Франкфурта та Мюнхена до Києва загальною ємністю на дві тисячі крісел».

Останній Лірик

Останній Лірик

Він рідко ходив на засідання і збори, за станом здоров'я вийшов із Шевченківського комітету, останні два роки важко хворів, але буквально вчора зранку з ним іще розмовляли друзі, і — все. На 68-му році життя.

За діда, за Шевченка!

За діда, за Шевченка!

Позов до Звенигородського районного суду Черкаської області найближчим часом готуються подати три праправнуки Тараса Шевченка, в якому вони вимагатимуть відшкодувати моральні збитки, завдані їм київським журналістом Олесем Бузиною після виходу у світ його книги «Вурдалака». Сума позову поки не визначена.

Карибська криза

Карибська криза

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Тропічні зливи, що не припиняються кілька останніх днів на розташованому в Карибському морі острові Гаїті, викликали повені та зсуви землі, які спричинили смерть більше 500 осіб. Рівень річок, які за кілька днів до цього скидалися на струмки, зростав до небезпечних розмірів так швидко, що захоплені зненацька люди не встигали втікати зі своїх домівок.

Багдадські в'язні

Багдадські в'язні

Невизначеною залишається ситуація з українськими моряками танкера «Навстар-1» Миколою Мазуренком та Іваном Сощенком, засудженими в Іраку. У понеділок Верховний суд Iраку вiдхилив другу апеляцію української сторони на вирок Центрального карного суду про семирічне ув'язнення моряків та стягнення з кожного по 1,2 мільйона доларів штрафу, повідомив учора речник МЗС Маркіян Лубківський. Водночас у вівторок перший заступник міністра закордонних справ України Володимир Єльченко оприлюднив відповідь США про готовність сприяти поверненню українців на Батьківщину. Нагадаємо, що українська сторона неодноразово зверталася до американської з вимогою звільнити Сощенка і Мазуренка, оскільки вважає рішення іракського суду необгрунтованим, а умови їх перебування в багдадській в'язниці незадовільними. «Робота з визволення наших моряків є дуже непростою, і ми ведемо дуже тонкий, дуже делікатний діалог з цього приводу», — зазначив Лубківський, додавши, що відхилення апеляції не ставить крапку на можливості повернення моряків в Україну. Це є основною вимогою нашого МЗС, яку відстоює українське посольство в Іраку на переговорах із Тимчасовою коаліційною адміністрацією. Наразі США та Україна працюють над проектом меморандуму про передачу засуджених і намагаються узгодити дві суперечності. Сполучені Штати вимагають, щоб моряки відбули іракський вердикт в українській в'язниці, а Україна вважає за необхідне переглянути справу вітчизняним судом.

В Ірак по «морозиво»

В Ірак по «морозиво»

Ще не відлунали запеклі парламентські дебати стосовно виведення з Іраку українського миротворчого контингенту, а Міноборони вже планує збільшити кількість наших бійців на чужій війні. Як повідомив журналістам Головнокомандувач Сухопутних військ Збройних сил України Петро Шуляк, станеться це внаслідок наступної ротації 6-ї механізованої бригади, яку замінить сьома. Адже в новій бригаді буде на 146 миротворців більше (загалом її особовий склад становитиме 1722 особи).

Всі статті рубрики