ХРОНІКА

07.10.2009

Теніс

Своєрідне українсько–італійське протистояння в другому колі престижного хардового турніру серії WTA в Пекіні завершилося внічию. Олена Бондаренко впевнено перемогла Сару Еррані (двічі по 6:3), а от її молодша сестра Катерина поступилася вчора десятому номеру посіву — Флавії Пеннетті (6:3, 5:7, 3:6).

У парному розряді Бондаренки переграли в першому раунді сьо­мий дует турніру — Кінг/Петрова (США/Росія) — 6:3, 5:7, 10:8.

Бокс

Чемпіон світу за версією WBO в категорії до 69,8 кг українець Сергій Дзинзирук незабаром може зустрітися в об’єднавчому бою з володарем титулу IBF — американцем Корі Спінксом. Найближчими днями команда Сергія проведе в США переговори з представниками Спінкса. Цілком імовірно, що поєдинок відбудеться в Лас–Вегасі вже 31 жовтня. І хоча до запланованого вечора боксу залишилося небагато часу, броварчанин готовий вийти на ринг заради об’єднання поясів двох організацій.

Нагадаємо, нещодавно Дзинзирук залишив німецький клуб «Юніверсум бокс промоушн», оскільки його промоутер Клаус–Пітер Коль не виконав обіцянки організувати двобій із чемпіоном за іншою версією.

Дзюдо

В угорському місті Мішкольц відбувся командний чемпіонат Європи, в якому взяли участь всього п’ять чоловічих збірних. Українці спершу здолали румунів (4:1), а потім із таким же рахунком поступилися господарям турніру. У сутичках за третє місце наші хлопці так само 1:4 програли французам.

Футбол

Українська перша ліга. Останній матч 13–го туру. «Волинь» — «Енергетик» — 4:1 (Лісовий, 40; Карковський, 50 (пен.); Снитко, 60; Кінаш, 70 — Дністрян, 90+3).

Лучани набрали 23 очки й наздогнали на третій позиції «Львів».

* * *

Англійська прем’єр–ліга. Останній матч 8–го туру. «Астон Вілла» — «Манчестер Сіті» — 1:1 (Данн, 15 — Белламі, 67).

Гандбол

Європейський Кубок виклику. Жінки. 2–й раунд. Група А (Прілеп, Македонія). «Зіто» (Македонія) — «Дніпрянка» (Херсон) — 16:28, «Дніпрянка» — «Астра» (Ірландія) — 34:14.

Українська команда впевнено пройшла до третього кола.

Волейбол

Італійки підтвердили звання «королев» континенту, здобуте два роки тому в Люксембурзі.

Жінки. Чемпіонат Європи (Польща). Півфінали: Голландія — Польща — 3:1, Італія — Німеччина — 3:1. Фінал: Італія — Голландія — 3:0. За третє місце: Польща — Німеччина — 3:0.

Шахи

У другому турі клубного чемпіонату Європи в Охріді обидві українські чоловічі команди впевнено виграли й залишаються в когорті лідерів. Столичний PVK–Kievchess переміг білоруську «Веснянку» (5,5:0,5), а луганський A DAN DZO & PGMB — литовський «Вільнюс» (4,5:1,5).