Повернення Зварича

Повернення Зварича

Колишній голова Львівського апеляційного адміністративного суду Ігор Зварич, уславлений на всю Україну мільйонами, вилученими при обшуку, вирішив повернутися до лав служителів Феміди. Зварич навіть власноруч написав два позови до суду з проханням скасувати рішення про своє звільнення — цю інформацію розкопав львівський журналіст–криміналіст, головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв. Як повідомив останній, 16 січня 2009 року до Львівського окружного адміністративного суду поштою надійшли дві позовні заяви, підписані Зваричем. В одній із них скандальний суддя вимагає скасувати ухвалу Печерського райсуду Києва про взяття його під варту. В іншій — домагається скасування рішення Верховної Ради про звільнення його з посади голови Апеляційного суду та позбавлення суддівської недоторканності.

Підрізані крила

Підрізані крила

У середу ввечері мешканці Горохолино Богородчанського району побачили, як неподалік села в поле, втративши керування, падає невеликий гелікоптер. О 16–й годині 25 хвилин на місці трагедії селяни знайшли пошкоджений літальний апарат імпортного виробництва, як з’ясували згодом фахівці — AS–350, та обгорілі тіла двох пілотів 46 та 26 років.

Перебділи

Перебділи

Мешканці русифікованого краю, як відомо, за ближній «бугор», у бік сусідів–росіян, поглядають зі значно більшою симпатією, ніж у далекі області Західної України. Та коли на початку року «брати» ніяк не могли скласти ціну на газ і залишили пів–Європи на напівголодному пайку, донеччанам довелося сподіватися тільки на далеких–далеких західняків. Саме звідти, із газосховищ, весь цей час надходило паливо для Донецька. І це незважаючи на те, що застарілі трубопроводи не розраховані на постачання палива на великі відстані — понад 1200 кілометрів. За тих умов, аби не припиняти подачу тепла в оселі донеччан, у місті вирішили «пожертвувати» промисловим сектором. Саме з таким проханням–побажанням місцева влада звернулася до керівників тутешніх заводів та фабрик — аби ті зменшили споживання палива на користь опалення житлових будинків. Зокрема працівникам харчових підприємств довелося «врізати» газовий раціон на 10 відсотків, а їхнім колегам зі сфери життєзабезпечення на 15%.

Кіровоград може залишитися без тепла

Кіровоград може залишитися без тепла

53 мільйони гривень Кіровоградська область заборгувала за газ. Одне з теплозабезпечуючих підприємств — ДП «Теплоенергоцентраль» — через борги почало опалювальний сезон на місяць пізніше за всіх. Отримавши ліміт газу на 30 днів, продовжувало брати газ без лімітів. На сьогодні це підприємство несанкціоновано відібрало газу вже на 8,8 мільйона гривень.

Мандруй по–українськи

Мандруй по–українськи

Третій етап національного конкурсу «Сім чудес України» (раніше були обрані «чудесні» історико–архітектурні пам’ятки та перлини природи. — Авт.) дозволить державі достойно підготуватись до прийому гостей на Євро–2012, переконані організатори акції. Окрім того, відкриття нових маршрутів для подорожей дозволить краще пізнати яскраву палітру рідної землі й самим українцям.

Літак без капітана

Літак без капітана

У недавній розмові з «УМ» олімпійська чемпіонка Ліля Подкопаєва зізналася, що з дитинства мріяла бути стюардесою. «Тепер моя мріяла здійснилася. У мене є корабель — моя сім’я, є капітан — мій чоловік Тимофій Нагорний, і я поряд з ним почуваюся тією стюардесою, якою завжди хотіла бути». Тепер стюардеса на ім’я Ліля вирішила залишитися на кораблі, але без капітана. 21 січня у Печерський районний суд надійшла заява про розлучення від Тимофія Нагорного. Він каже, що перестав себе відчувати головою сім’ї. «Моральний клімат у сім’ї погіршувався щоденно. Я хочу відчувати себе чоловіком, з яким дружина узгоджує всі свої дії. А в Лілі тепер багато впливових подруг, через яких у неї на мене немає часу. Ми декілька разів обговорювали це питання: або наші стосунки стають такими, як були раніше, або ми розлучаємося і стаємо просто друзями. 19 січня Ліля остаточно вибрала формулу — ми друзі і ми розходимося», — пояснив Тимофій причину розлучення сайту Tabloid.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Знаковий день

Знаковий день

Офіційна частина Дня Соборності традиційно розпочалася в Києві, де 22 січня 1919 року на Софійському майдані Директорія Української Народної Республіки оголосила про об’єднання із Західно–Українською Народною Республікою. Сьогодні на політичній арені інші діячі, проте окремі з них не менш віддані Україні, як Грушевський, Винниченко чи Петлюра. Відтак і з повагою вони звертаються до пам’яті тих, хто у ті буремні роки минулого століття спробував об’єднати нашу державу. «Ми згадуємо десятки тисяч патріотів, які стали інтелектуальним, духовним і військовим проводом нашого народу. Ми вшановуємо імена Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, Євгена Петрушевича, Симона Петлюри, Євгена Коновальця та інших діячів і лідерів України — Української і Західно–Української Народних Республік. Ми з вдячністю згадуємо всіх співвітчизників, які в час національної революції 1917—1921 років боролися за нашу державу», — звернувся до народу з нагоди свята Президент України Віктор Ющенко.

Всі статті рубрики