28.10.2008

Бокс

Призначений на 13 грудня поєдинок між чемпіоном світу в суперважкій вазі за версіями IBF і WBO Володимиром Кличком та офіційним претендентом IBF Олександром Повєткіним скасовано. Причиною стала травма росіянина — під час пробіжки лісом у рідному Курську «Витязь» підвернув ногу.

Поки Повєткін лікуватиметься, Володимир не хоче простоювати й визначеної дати вийде–таки на ринг. Ім’я суперника Кличка–молодшого назвуть найближчим часом. Серед імовірних кандидатів — екс–чемпіони світу WBC американець Хасім Рахман і росіянин Олег Маскаєв.

* * *

У суботу в Черкасах відбувся турнір під назвою «Золотий бокс», організований промоутерською компанією братів Кличків K2 East Promotions. У головному бою українець Сергій Федченко відстояв титул інтерконтинентального чемпіона за версією IBF у першій напівсередній вазі, нокаутувавши в четвертому раунді аргентинця Альберто Годоя.

Жінки. Відбірковий турнір чемпіонату Європи. «Плей–оф» (перший матч). Словенія —Україна — 0:3 (Апанащенко, 27, 41; Лишафай, 54).

Повторна зустріч відбудеться завтра в Чернігові на стадіоні ім. Юрія Гагаріна.

* * *

У Тбілісі на стадіоні ім. Бориса Пайчадзе відбувся товариський матч між збірними ветеранів Грузії й Аргентини. З рахунком 5:3 перемогли гості, у складі яких грали, зокрема, Дієго Марадона й Клаудіо Каніджа.

Киянка Марія Коритцева зупинилася за крок до перемоги в парному розряді на турнірі WTA ІІІ категорії в Люксембурзі. У півфіналі українка разом із росіянкою Вірою Душевіною (3) розібралися з боснійсько–французьким дуетом Югич–Шалкич/Веді (7:5, 6:1), але у вирішальному двобої поступилися румунці Кірсті й новозеландці Еракович (6:2, 3:6, 10:8).

Найсильніша українська тенісистка, Олена Бондаренко, програла в чвертьфіналі змагань ІІ рівня в Лінці (Австрія) француженці Маріон Бартолі (6) — 3:6, 7:5, 1:6.

Українська суперліга. 4–й тур. «Азовмаш» — «Миколаїв» — 91:73, «Пульсар» — «Сумихімпром» — 100:98, «Хімік» — «Донецьк» — 80:95, «Полтава» — «Київ» — 60:77.

Турнірне становище: «Київ», «Азовмаш» — 8, «Хімік», «Сумихімпром», «Пульсар», «Донецьк» — 6, «Миколаїв», «Полтава» — 4.

* * *

УБЛ. 7–й тур. «Одеса» — «Черкаські мавпи» — 89:72, «Азот» — «Ферро» — 71:91, «Грифони» — «Будівельник» — 70:88. 8–й тур. «Кривбас–баскет» — «Ферро» — 86:85, «Грифони» — «Черкаські мавпи» — 74:90, «Дніпро» — «Азот» — 81:74, «Говерла» — «Політехніка» — 92:80, «Одеса» — «Будівельник» — 94:83.

Турнірне становище після 7 матчів: «Черкаські мавпи» — 15 (8), «Кривбас–баскет», «Одеса» — 12, «Політехніка», «Ферро», «Дніпро» — 11, «Будівельник» — 11 (8), «Азот» — 9, «Говерла», «Грифони» — 8.

Черкащани зазнали в Одесі першої поразки в сезоні.

НХЛ. «Рейнджерз» — «Піттсбург» — 3:2 (бул.; Федотенко «П» — 16 хв., 5 кидків (найбільше в команді), «+1»; Жердєв «Р» — 18 хв., 1+0, 3 кидки, «+1»,
2 хв. штр.), «Торонто» — «Оттава» — 3:2 (Понікаровський «Т» — 16 хв., 1+0, 3 кидки, «+1»).

У зустрічі двох вихованців київського хокею, Федотенка й Жердєва, фортуна була на боці Миколи. Форвард збірної Росії за дев’ять секунд до завершення третього періоду зрівняв рахунок, закинувши четверту шайбу в 11 матчах сезону.

Другий гол Олексія Понікаровського в чемпіонаті приніс «кленовим» три очки в канадському протистоянні.

Шахи

Восьма й дев’ята партії матчу за звання чемпіона світу між Вішванатаном Анандом і Володимиром Крамником завершилися миром. Рахунок дуелі в Бонні став 6:3 на користь індійця, і для утримання шахової корони йому в наступних трьох партіях потрібно взяти всього півочка.