Яка маршрутка не любить швидкої їзди?

Яка маршрутка не любить швидкої їзди?

Хто з нас любить тісняву у громадському транспорті? Особливо в маршрутках. У деяких із них людині середнього зросту, якій не пощастило зайняти сидяче місце, доводиться їхати зігнувшись ледь не вдвоє. Проте пасажири звикли до подібних незручностей, і нарікань вони вже ні в кого не викликають. Аби доїхати вчасно. По-іншому думають працівники Державтоінспекції. Вони занепокоєнi збільшенням дорожньо-транспортних пригод за участю пасажирських транспортних засобів, особливо через технічну несправність останніх. Та й водії маршруток на зупинках маневрують дуже ризиковано, а невеликі габарити мікроавтобусів дозволяють їм обганяти автомобілі, зупинятися в недозволених місцях.

Є вулицi центральнi — високi i важливi

Є вулицi центральнi — високi i важливi

З пропозицією назвати одну із вулиць іменем митрополита Андрея Шептицького звернувся до міського голови Львова глава Української греко-католицької церкви кардинал Любомир Гузар. Голова патріаршої комісії УКГЦ у справах молоді о. Йосиф Мілян пропонує перейменувати теперішню вулицю Олександра Невського, яка розпочинається недалеко від собору святого Юра. Зараз на честь родини Шептицьких, до якої належала низка видатних церковних діячів, названо одну з вулиць Львова, яка розпочинається безпосередньо від собору святого Юра. Однак окремої вулиці, названої на честь митрополита Андрея Шептицького, у Львові немає.

Підсумки за шкалою Ріхтера

Підсумки за шкалою Ріхтера

Посол Ірану в Україні Бахман Тахериян Мобараке надіслав на ім'я міністра з питань надзвичайних ситуацій Григорія Реви листа з подякою за допомогу, надану нашими рятувальниками та медиками мешканцям міста Бам, яке 26 грудня було зруйновано землетрусом. Нагадаємо: українські медики прибули в зону лиха вже через два дні після природної катастрофи і відразу розбили мобільний шпиталь.

На нічліг у Будинку торгівлі

На нічліг у Будинку торгівлі

Майже за голлівудським сценарієм діяли двоє черкаських хлопчаків віком 13 та 14 років, які вирішили враз розбагатіти. Втілити задум вирішили за допомогою Будинку торгівлі. Цей двоповерховий торговельний заклад у Черкасах міститься в самому центрі і є найбільшим у місті. Вітрини ваблять сюди не тільки тих, хто має тугий гаманець, а й бідняків, у кишенях яких гуляє вітер, — люди йдуть у Будинок торгівлі, наче до музею.

Йорданець, який не дожив до Йордану

Йорданець, який не дожив до Йордану

Студенту-другокурснику розквартированої у Полтаві Української медичної стоматологічної академії, котрий приїхав сюди на навчання з Йорданії, залишалося тільки поспівчувати. Адже, зайшовши до свого тимчасового помешкання після новорічних святкувань, у квартирі, яку вони знімали разом зі старшим братом (той вступив на підготовчі курси цього ж вузу тільки два місяці тому), він побачив жахливу картину: тіло брата було понівечене численними ножовими ударами. Але оскільки рідна людина ще нібито подавала ознаки життя, старший брат спершу викликав «швидку допомогу», а потім, щоб не гаяти ні хвилини разом із знайомими завантажив потерпілого в таксі й привіз у першу міську лікарню. Та допомога лікарів уже не знадобилася, їм залишалося тільки констатувати смерть. Можливо, йорданець помер по дорозі до лікарні?

Попалися рабовласники

Попалися рабовласники

Не меншає аферистів, які полюбляють ловити кримінальну рибку у великому потоці українців, бажаючих виїхати за кордон на заробітки. Далеко в цьому злочинному бізнесі зайшла група зловмисників, до якої входили мешканець Прикарпаття та кілька громадян Вірменії.

Всі статті рубрики