Олімпієць Олександр Абраменко отримав орден і квартиру (фото)

12:19, 01.03.2018
Олімпієць Олександр Абраменко отримав орден і квартиру (фото)

Президент Петро Порошенко зустрівся із чемпіоном ХХIII зимових Олімпійських ігор з фристайлу Олександром Абраменком.

 

Глава держави вручив спортсмену орден "За заслуги" ІІІ ступеня та сертифікат на квартиру.

 

Про це повідомляє прес-служба президента у четвер.

 

Головний тренер збірної команди України з фристайлу Енвер Аблаєв також отримав орден "За заслуги" ІІІ ступеня.

 

Атлетів відзначено за досягнення високих спортивних результатів на ХХIII зимових Олімпійських іграх 2018 року у місті Пхьончхані (Південна Корея).

 

 

"В Україні дуже давно не було олімпійських медалей. Думаю, що це перемога, про яку мріяли і, чесно кажучи, не всі вірили, що в нас буде золото. Ти вже назавжди в пантеоні слави українського олімпійського спорту", – сказав Порошенко.

 

У свою чергу, Олександр Абраменко сказав: "Я дуже зрадів, що я зміг завоювати і принести Україні першу золоту медаль у нашому виді спорту".

 

Олімпійський чемпіон розповів, що Міжнародний олімпійський комітет попросив надати одну з лиж, у яких він переміг на Олімпіаді, з автографом для музею у Лозані.

 

Спортсмен зізнався, що власне житло для нього було другою мрією після перемоги на Олімпіаді, і пообіцяв запросити главу держави на новосілля.

 

 

Також Абраменко вручив президенту сувенір – символ ХХІІІ зимових Олімпійських ігор.

 

Як повідомляла «УМ», за результатами виступу на зимових Олімпійських іграх 2018 року у місті Пхьончхані Національна збірна олімпійська команда України здобула 1 золоту медаль у змаганнях із лижної акробатики та посіла 21 місце в загальнокомандному заліку.