Організовані та щасливі: як залучити малих виробників до системного ринку

Розвивати у невеличких селах ефективний агробізнес у сучасних умовах стане можливим, тільки якщо вдасться вивести малих виробників на офіційний ринок.

Вигідні інвестиції: вкладення в український агросектор окуповуються за чотири роки

За розрахунками науковців Інституту аграрної економіки, у період 2015—2017 років одна гривня інвестицій в основний і оборотний капітал аграрних підприємств щороку приносила в середньому 0,295 гривні приросту прибутку до оподаткування.

Теги: Економіка

Двійка з обманом: аграрії критично оцінили роботу Мінагрополітики

За результатами онлайн-опитування аграріїв, проведеного сайтом AgroPolit, роботу Міністерства аграрної політики та продовольства у 2018 році оцінили на «двійку» за п’ятибальною шкалою.

Теги: Економіка

Фермерів-військових звільнили від сплати ЄСВ

Члени фермерських господарств, призвані до Збройних сил України у зв’язку з мобілізацією на особливий період, у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, на весь строк їхньої військової служби

Теги: Економіка

Аграрії України зібрали рекордний врожай кукурудзи

Аграрії України зібрали рекордний врожай кукурудзи

Перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк устиг похвалитися оптимістичними очікуваннями: «завдяки дощам маємо дуже хороші показники за кукурудзою. Готовий озвучити сміливий прогноз: валовий збір зернових у нас буде 64 мільйони. Це другий результат в історії»

Близько 166 тисяч українців зареєструвалися фермерами

Симптоматично, що при такому співвідношенні в агровиробництві лише 4,5 відсотка жителів сільської місцевості (а це — 166 тисяч господарів) погодилися зареєструватися в державних фіскальних органах як суб’єкти фермерської діяльності.