Президент США Дональд Трамп заявив, що розмовляв з Путіним по телефону, сказав, що російський президент «хоче, щоб люди перестали гинути» під час війни в Україні.
Кіт Келлог, спецпредставник президента США з питань України і росії, заявив, що підхід до завершення війни має бути прагматичним, що передбачає певні поступки як з російського, так і з українського боку.
5 лютого 2000 р. в Києві помер Анатолій ЛУПИНІС, борець за волю України, український політичний та громадський діяч, дисидент, політв'язень радянських таборів та психлікарень, поет, член УНА-УНСО.
Звільнитися та отримати зарплату та пільги за вісім місяцівзапропонувало своїм співробітникам керівництво Центрального розвідувального управління США (ЦРУ).
Стосовно завершення війни в Україні президент США Дональд Трамп веде «дуже серйозні розмови» з росією Він ще раз підкреслив, що ця війна не почалася б, якби він був президентом.