Прозріння біля «відчинених дверей»: у Німеччині заговорили про посилення міграційної політики

Правляча в Німеччині урядова коаліції на чолі з правоцентристськими партіями ХДС/ХСС (Християнсько-демократичний союз Німеччини та Християнсько-соціальний союз Баварії) анонсувала запровадження більш жорсткої міграційної політики.

Теги: Німеччина

Гострі питання посадовцям та фільм про Голодомор: українська сторінка Берлінале

Гострі питання посадовцям та фільм про Голодомор: українська сторінка Берлінале

У великій конкурсній програмі Берлінського кінофестивалю 10 лютого відбулася світова прем’єра фільму «Містер Джонс / Mr.Jones» Агнешки Голанд, спільного витробництва Польщі, України та Великої Британії.

Мріяння часом збуваються: що цього року показують на Берліналє

Мріяння часом збуваються: що цього року показують на Берліналє

У фестивальному палаці Berlinale 7 лютого стартував 69-й за ліком міжнародний кінофестиваль. З якого, по суті справи, й починається світовий фестивальний кіносезон року.

Німкеня заробила на спізненнях потягів у рідному місті

Нам здається, що тільки у нашій країні трапляються халепи, непорозуміння, які так псують нам життя. Іноді підсолоджує цю гірку «пігулку» усвідомлення, що не лише у нас трапляються всілякі негаразди.

Теги: Німеччина

У трьох великих аеропортах Німеччини оголосили страйк працівники служб безпеки

В аеропортах Дюссельдорфа, Кельна та Штутгарта у ніч на четвер, 10 січня, розпочався страйк співробітників, що відповідають за безпековий контроль пасажирів та вантажів.

Теги: Німеччина

Німеччина й Польща стали членами Ради Безпеки ООН, а Румунія головуватиме в ЄС

Із 1 січня 2019 року Німеччина знову посіла крісло непостійного члена Ради Безпеки ООН: цей статус Берліну надається терміном на два роки.