Дружина прем'єра Ізраїлю Сара Нетаньяху визнана винною в корупції

Суд Ізраїлю поставив крапку в чотирирічному розгляді у справі дружини прем'єр-міністра країни Сари Нетаньяху. Дружину Беньяміна Нетаньяху визнали винною в корупції. Суд оштрафував Сару на 55 тисяч шекелів після того, як між нею і слідством було укладено угоду про визнання провини.

Ізраїль і Палестина після масивних обстірілів оголосили перемир'я

Ізраїль і Палестина після масивних обстірілів оголосили перемир'я

Ізраїль і Палестина за посередництва Єгипту досягли угоди про припинення вогню в секторі Гази. Як відомо, палестинські радикали з сектора Гази випустили по Ізраїлю з 4 травня більш як 600 ракет, 150 з них були перехоплені системою ППО "Залізний купол".

Євросоюз закликав негайно припинити обстріл Ізраїлю ракетами із Сектора Гази

Євросоюз закликав негайно припинити обстріл Ізраїлю ракетами із Сектора Гази

Європейський Союз закликав негайно припинити ракетні удари по Ізраїлю з боку Сектора Гази. Як відомо, в суботу із Сектора Гази по Ізраїлю було запущено не менше 200 ракет, десятки з них були перехоплені системою ППО "Залізний купол".

В Instagram оживили історію дівчинки-підлітка Єви Гейман, яку вбили під час Голокосту

Творці каналу зняли ігровий фільм від імені Гейман в форматі Instagram-Stories. У 70 коротких епізодах вони відновили останні кілька місяців життя дівчинки – від її закоханості в сусідського хлопчика до останніх днів в "Освенцимі".

Ізраїль ракетним ударом знищив «Панцир» Росії в Сирії (відео)

Ізраїль ракетним ударом знищив «Панцир» Росії в Сирії (відео)

Армія оборони Ізраїлю завдала ракетного удару по військовому об'єкту на території Сирії, в результаті якого було знищено російський зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1".

Ізраїльський художник підкорив своїми коміксами сотні тисяч користувачів соцмереж

Якщо ви вважаєте, що сімейні стосунки врятує кохання, то помиляєтеся, адже найпалкіші почуття з роками стають не такими яскравими, трансформуються у повагу, дружбу (в кращому випадку), а то й у тиху ненависть і роздратування — кому як пощастить.

Теги: Ізраїль