Власова повертається

Власова повертається

У творчому житті Євгенії Власової розпочався другий етап: після тривалої перерви, пов'язаної з народженням доньки, на початку цього місяця Женя записала чотири дуетні пісні з Ендрю Доналдсом, зняла кліп та працює над новим альбомом. Ендрю Доналдс може бути відомий багатьом через сольні альбоми, а також через співпрацю з «Енігмою»: її засновник, румун Майкл Крету свого часу продюсував ямайського реггі-виконавця, крім того, Доналдс виконував декілька композицій на п'ятому томі епопеї «Енігми» — Voyageur, участь у записі якого, окрім Ендрю, брала інша спеціально запрошена співачка — Ruth-Ann Boyle.

Його пісню не задушиш, не уб'єш?

Його пісню не задушиш, не уб'єш?

Цієї неділі в залі Палацу «Україна» на прощальному концерті Михайла Поплавського «Кохаймося» був аншлаг. Поруч сиділи Алла Кудлай із сином та Дмитро Гордон, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Світлана та Віталій Білоножки, Павло Зібров, Влада Литовченко, Лілія Підкопаєва, навіть колеги-депутати, колишні голови парламенту Олександр Мороз та Іван Плющ, але найбільше було студентів Університету культури та мистецтв. Вони буквально завалювали скромними та не дуже букетами вічно юного ректора-«орла».

Все можуть королі?

Прикметно, що, попри давні чутки в ЗМІ, мадам Брошкіна та Зайка факт свого розлучення весь час заперечували: навіть у Києві в травні святкували 11-ту річницю шлюбу. Тоді Пугачова наробила шуму, приїхавши в особистому вагоні з метою привітати і без того підтриману потужним піаром Анжеліку Агурбаш, якою опікувався на «Євробаченні» Кіркоров. Подейкують, офіційно розлучення вони оформили вже до того, але приховували цей факт. І тільки 14 листопада Алла Пугачова, вітаючи співачку та ведучу ток-шоу «Без комплексів» Лоліту Мілявську, попросила оприлюднити цю інформацію в її програмі.

З привітом із батьківщини Саманти Сміт

Американці «відкрили» для себе «Артек» у 1983-му. Тоді маленька американська дівчина зі штату Мен Саманта Сміт написала два листи генсекретарю КПРС Юрію Андропову. Він запросив її у кримський дитячий табір, відтак фото американки в піонерському галстуці облетіли весь світ.
Цього року ще один відомий американець відкриє для себе красоти біля підніжжя Аю-Дагу і візьме участь у ювілейному концерті 18 серпня. Тато «Gangster's paradise», неодноразовий переможець премій MTV, «Греммі» і «Aмерікан м'юзік», артист, який знімався у багатьох голлівудських картинах, зазвичай в ролі веселого приколіста, цього разу замість гастролей вибрав виступ у Криму, на святкуванні ювілею «Артеку».