Семеро сміливих і травмованих

Семеро сміливих і травмованих

В іспанському місті Памплона добігає кінця всесвітньо відомий фестиваль Сан-Фермін — той самий, який був оспіваний Хемінгуеєм у романі «Фієста». За давньою традицією, це свято насамперед є випробуванням для відчайдухів — своєрідною ініціацією. З усього світу в провінцію Наварра з'їжджаються чоловіки, щоб узяти участь у масовій кориді.

Як збудувати дім з однієї скріпки

Заповзятливий канадець Кайл Макдональд став відомим на весь світ після того, як вирішив поміняти канцелярську скріпку на... будинок. Про його намір писали тисячі ЗМІ, в тому числі й «Україна молода». Кiлька місяців тому 26-річний гендляр перебував приблизно на середині ланцюжка обмінів, а днями нарешті закінчив свою безпрецедентну операцію. Причому «чистоту експерименту», який тривав рік, було збережено: Кайл дотримався обіцянки не приймати подарунків і не погоджуватися на явно «спонсорські» пропозиції своїх «партнерів».

20 тисяч фунтів «шари»

Кому потрібні гроші? Усім? Тоді вам варто було б опинитися цього тижня в англійському містечку Кардиганшир. Саме там серед білого дня один дивак, до речі, досі так і не ідентифікований, вирішив пожартувати, розкидавши на вулиці цілу купу грошей.

«Код Сміта» для «Коду да Вінчі»

Із середини травня детективний роман Дена Брауна «Код да Вінчі», шалено популярний в усьому світі, стане ще популярнішим. Адже гостросюжетну історію про пошуки святого Грааля та викриття американським ученим і французькою жінкою-криптологом нібито людської природи Ісуса Христа перетворено ще й на голлівудське кіно, і 18 травня картина режисера Рона Говарда виходить у світовий прокат. Повторній розкрутці детективу сприяє навіть... англійська система правосуддя. Принаймні, як повідомляє «Ассошіейтед пресс», лондонський суддя Пітер Сміт завдав усім мороки, вмістивши у свій вердикт зашифровану фразу в стилі «Коду да Вінчі». І не просто так. Річ у тім, що Сміт головував на процесі у справі про обвинувачення Дена Брауна в плагіаті.

«Прєвєд», ось вам «йад»!

«Прєвєд», ось вам «йад»!

У російськомовному інтернеті — лінгвістична епідемія. Дедалі більше користувачів, спілкуючись на форумах, у «живих журналах», так званих блогах, та листуючись електронною поштою, послуговуються навмисно спотвореною мовою — «албанцкім язиком». У цьому «діалекті» замість хорошої людини, «красавчика», — «кросавчег», погана людина тут — «аццкий сотона». Про автора, який сподобався, кажуть — «аффтар жжот», а про набридливого — «аффтар, выпей йаду». Спілкування починають словами «фсем превед» і «кагдила?» (що означає «всім привіт» і «як справи?»). На такий манер переписують цілі тексти, а символом «прєвєдоманії» став «мєдвєд» — картинку саме з цим симпатичним звіром на одному з сайтів із самого початку оздобили написом «прєвєд».

Купуйте кеди з чайної кори — допомагайте дітям Африки

Купуйте кеди з чайної кори — допомагайте дітям Африки

Відомий своєю громадянською позицією ірландський співак Боно разом зі своїми колегами по цеху починає новий глобальний благодійний проект під назвою «Ред». Лідер гурту U2 замовив для виробництва велику партію взуття, кошти від продажу якого підуть на розвиток Фонду боротьби зі СНІДом в Африці. Презентаційна вечірка з цього приводу відбулася минулої п'ятниці в Лондоні.

Місто — з молотка

На інтернет-аукціонах продається багато чого. Навіть... цілі міста, хай і невеликі. Так, 4 квітня на сайті eBay.com можна буде придбати містечко Бриджвілль, що в штаті Каліфорнія, за 260 км від Сан-Франциско.

Олімпійська кама-сутра

Олімпійська кама-сутра

Фігурне катання, мабуть, найбільш «дивибельний» вид олімпійської програми. Кожен знаходить у ньому щось своє — інтригу, емоції, естетику, зрештою, еротику. А що? Коли йдеться про танці на льоду, то елементи сексизму тут далеко не на останньому місці. І над привабливістю (читай — відкритістю) костюмів фігуристи, їхні тренери та помічники працюють не менш послідовно, аніж над синхронністю власне ковзання.

Не стрибай у гречку, коли поруч папуга

Не стрибай у гречку, коли поруч папуга

Британська «Таймс» розповідає повчальну історію — про кохання, зраду і про те, що все таємне рано чи пізно стає явним. На першій шпальті газета помістила велике фото головної діючої особи цієї драми — африканського сірого папуги Зіггі, жако, який уміє добре говорити. Зіггі — справжній віртуоз.

Був Австрійським Дубом — став американським

Був Австрійським Дубом — став американським

Вважається, що Арнольд Шверценеггер, який завдяки крутому іміджу героя кінобойовика став губернатором Каліфорнії, так само легко може стати й президентом усієї Америки. Головною перешкодою для перетворення Термінатора на господаря Білого дому вважаються не так конкуренти із Демократичної партії, як буква закону. Того, який не дозволяє ставати президентом США людині, котра народилася за межами Америки. А Шварц, як відомо, побачив світ у Європі — в австрійській землі Штрірія, був громадянином Австрії і саме там почав займатися бодібилдiнгом, який, власне, й привів його в кіно.