Москва вперше відкрито погрожує припинити постачання природного газу по газопроводу «Північний потік-1» через Балтійське море, який є важливим для газопостачання Німеччини.
Керівництво російської армії вирішило залучати курсантів для нанесення ракетно-бомбових ударів по інфраструктурі України. Однак у курсантів відзначаються слабкі здібності з управління літальними апаратами.
Завершився третій раунд перемовин між українськими та російськими представниками щодо війни в Україні. Конкретних домовленостей щодо припинення бойових дій поки що не досягнули.
Республіка Австрія підтримала Україну у протистоянні з російською навалою і передала нашій державі гуманітарний вантаж. Він поїде у регіони з найважчою ситуацією.
Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що підрозділи російських загарбників втрачають наступальний потенціал та масово здаються у полон.