«Кримський гамбіт»

Перша книга фонду мала назву «Донецька мафія» й була видана рік тому. Тоді вона спричинила певний ажіотаж, адже на сторінках книжки йшлося про корупційну діяльність урядовців і політиків з Донеччини. Окремі герої видання навіть почали судитися з авторами, зокрема й з керівником проекту Борисом Пенчуком, відомим своїм протистоянням з колишнім головою Донецької облради, а нині депутатом від Партії регіонів Борисом Колесниковим: через оборудки навколо торгового центру «Білий лебідь».

Іракська «шабашка»

Ірак залишається однією з найнебезпечніших «гарячих точок» планети, а повідомлення про вибухи, розстріли та викрадення людей на території Межиріччя у випусках новин не припиняються. Втім навіть після виведення українського миротворчого контингенту менше року тому тут продовжує литися українська кров.

Попереду - евакуатор

Про таку ініціативу столичної влади днями повідомив заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс. Справа в тому, що у столиці виникла ледь не критична ситуація - автівок більшає, вільних місць для паркування бракує, тому водії ставлять машини будь-де.

«Жучки» з кондиціонера

Цей випадок нагадує справжній детектив. Ще б пак! Адже «прослушку» в кабінеті голови Республіканського комітету із земельних ресурсів АРК Миколи Голубєва знайшли випадково й лише за збігом обставин. Минулої п'ятниці звичайний електрик замінював електролампи в кабінеті високопосадовця автономії, тоді як сам пан Голубєв перебував на лікарняному.

«Меля», за тобою ще один грішок!

«Меля», за тобою ще один грішок!

Минуло півтора тижня відтоді, як Генпрокуратура не знайшла достатньо доказів вини й звільнила з-під варти Олександра Мельника - депутата Верховної Ради Криму від Блоку «За Януковича!», підозрюваного в численних убивствах і відомого в кримінальних колах на прізвисько «Меля».

«Громадяни, а що ви тут розкопуєте?»

Що таке «чорна археологія» - пояснювати не потрібно. Багато хто знає про цей різновид кримінальної діяльності, який вкрай рідко стає предметом уваги правоохоронних органів. Тоді як міліція розшукує вбивць, гвалтівників та грабіжників, така собі каста «псевдоісториків» ледь не відкрито торгує духовними та матеріальними цінностями народу, викопаними з курганів, на місцях відомих історичних подій та забутих стародавніх поселеннях.

Арештована «Фортуна»

Приватне підприємство, яке «перемолотило» ледь не сотню дівочих доль, виявили днями співробітники відділу боротьби з торгівлею людьми обласної міліції Запоріжжя. Таке собі ПП «Фортуна» за документами та вивіскою нібито займалося працевлаштуванням за кордоном, а насправді продавало своїх привабливих молодих клієнток до іноземних борделів, у сексуальне рабство.

«Онучку, дівчину не бажаєш?»

Підприємливого дідуся днями затримали черкаські правоохоронці — 70-річний пенсіонер грівся на лавці на сонечку й одночасно займався сутенерством, допомагаючи повіям знайти клієнтів. Дідуган виявився активним i в міліції «косив під дурника», мовляв, вперше чую та й узагалі не знав, що шукати клієнтів для повій не можна. А коли йому нагадали відомі слова про те, що «незнання законів не знімає відповідальності», пенсіонер ще й обурився та одразу ж звинуватив міліцію у тому, що її співробітники не попередили його про те, що сутенерство — це злочин.

Верховний з головою, голова — з косою

Верховний з головою, голова — з косою

Учора відбулися вибори Голови Верховного Суду України. Претендентами на головне суддівське крісло, яке звільнилося два місяці тому після відставки Василя Маляренка, були в. о. Голови ВС Петро Пилипчук та Василь Онопенко, народний депутат від Блоку Юлії Тимошенко. Незважаючи на добрі стартові позиції чинного «верховного судді» Пилипчука, висунутого Судовою палатою з кримінальних справ, перемогла молодість. Головою Верховного Суду став БЮТівець, лiдер Української соціал-демократичної партії. Пленум ВСУ затвердив його на посаді Голови переконливою більшістю голосів — за Онопенка проголосували 58 суддів із 86.