Тест на міцність і людяність: як долали коронавірус відомі українці
Дзеркало наших емоцій: як позитив може запобігти фурункульозу

Фурункул на тілі — то не тільки косметичний дискомфорт та естетичні незручності. Він зданий спричинити тривалі болісні неприємності.
Гіпертонія і гіпотонія: чим небезпечні ці діагнози та як давати їм раду

Медична статистика констатує: лідерство за смертністю серед факторів-провокаторів належить серцево-судинним захворюванням.
Щоб густе та красиве: від чого залежить стан волосся і як зробити його здоровим

Волосся — один з атрибутів краси. Як жіночої, так і та чоловічої. Проте воно може сіктися, рідшати, втрачати блиск та красу. Велике занепокоєння викликає випадіння волосся.
До 5% ВВП: у «Слузі народу» хочуть збільшити видатки на охорону здоров'я
Глава парламентського Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги й медичного страхування Михайло Радуцький (фракція «Слуга народу») вважає недостатньою суму, яку Міністерство фінансів України пропонує виділити на охорону здоров’я в державному
бюджеті на 2021 рік.
Ламкість нігтів: що може спровокувати та як вирішити проблему

Ламкість нігтів — проблема, яка час від часу спіткає, певне, кожного. Причин цієї неприємності багато. У жінок, наприклад, на стан нігтів і шкіри може впливати коливання гормонального фону.
МОЗ планує запровадити індикатори якості роботи лікарів з 1 січня
«Медзакупівлі» купить костюми для медиків на 1 млрд дешевше, ніж пропонує МОЗ
Всім смачна, не всім корисна: кому варто вживати диню з обережністю

Медова диня — улюблений літній десерт багатьох. Ароматна, солодка, багата на вітаміни — диню корисно включати до сезонного раціону і дорослим, і дітям. Її споживання помічне для здоров’я. Диня стимулює роботу кишечнику — завдяки вмісту клітковини.