Фестивально-чемпіонатний щоденник

Фестивально-чемпіонатний щоденник

Три знімальні групи популярного українського телеканалу спостерігають за футбольними подіями у дванадцятьох німецьких містах і щовечора о 22.00 діляться своїми спостереженнями з українськими уболівальниками в рамках телевізійного проекту «Футболштрасе».

Розбиті ночви «культу першості»

Розбиті ночви «культу першості»

Після того як Нацрада з питань телебачення та радіомовлення заповіла вийти з соціального пакета вітчизняного кабельного оператора «Воля» чотирьом телеканалам, працівникам каналу, який ще рік тому позиціонував себе як «культ першості», перестали виплачувати заробітну платню. Пообурювавшись трохи на сторінках преси через рішення Нацради, керівництво («Ах так?») вирішило перетворити працівників телеканалу на власних рабів. За березень-місяць нинішнього року штатні працівники (журналісти, ведучі, сценаристи, режисери, оператори etc) отримали сорок відсотків заробітної платні. За квітень і травень їм не виплатили ані шеляга.

Чим би діти не тішились...

Чим би діти не тішились...

Слідом за Першим російським каналом цю телевізійну забавку для представників шоу- та політбізнесу взявся показувати й «українсько-шустерний» ICTV. Як і годиться, сусіди не стали винаходити колеса. Формат рольової гри «Імперія» вигадали шведи, а згодом телевтілили французи, бельгійці та голландці. По-хорошому, дія шоу мала б відбуватися у середньовічному замку. Очевидно, жодної путньої споруди на неозорих просторах своєї юної батьківщини в росіян не виявилося. Навіть Кремль не надто тягне на роль імперського знімального майданчика.

Весняні ігрища

Весняні ігрища

Приміщення концерт-холу на Куренівці вже звикло приймати у себе зіркових виконавців на кшталт Кобзона, Орбакайте, Кузьміна, Шуфутинського, Доліної та іже з ними. Цього разу воно приймало зірок «Інтеру» та гостей телеканалу: поважний гардеробник галантно приймав у зайшлих «баришень» верхній одяг,а життєрадісні дівчатка чіпляли всім гостям на груди букетики з живих квітів. Ну просто «свайба» якась та й годі.