Робити все на «відмінно»

Робити все на «відмінно»

Варто лише перерахувати заняття, які опанував на «відмінно» Іван Малкович: скрипка (має музичну освіту, артист оркестру і викладач музики), поет, перекладач, а ще він блискучий менеджер, що створив одне з найкращих видавництв в Україні «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Живі комікси

Живі комікси

Фестиваль Comic Con понад 40 років проходить у різних країнах і збирає безліч своїх фанатів. Батьківщиною цього справжнього свята для любителів фентезі є американське місто Сан-Дієго. Там з 1970 року регулярно проходить фестиваль цієї geek-культури і вже має свою історію.

«Їдеш — допоки крутиш свої педалі»

«Їдеш — допоки крутиш свої педалі»

Нью-Йоркське небо навалилося на нього 15 років тому, а він і досі продовжує писати винятково українською мовою. На світ з’явилася нова збірка поезії і есе Василя Махна «Ровер», яка переносить читача у вир спогадів автора.

Римована весна

Римована весна

— Цьогорічні «Київські лаври» мають низку відмінностей від попередніх. У більшості заходів беруть участь молоді поети до 35 років. Але такий формат не виключає з програми метрів Олексія Цвєткова, Бахита Кенжеєва, Бориса Херсонського. Це ті поети, які приїжджали до нас завжди. Я просто не можу уявити, що на якихось «Київських лаврах» їх немає.

«Увімкни музику, зупини війну»

На вихідних кияни вже вдруге мали змогу відпочити на Дні вуличної музики, але щороку до столиці приєднуються й інші міста України. Цьогоріч долучилися Львів, Івано-Франківськ, Біла Церква, Луцьк, Кривий Ріг, Запоріжжя, Ужгород, Тернопіль, Дніпропетровськ, Переяслав-Хмельницький, Деражня, Чернівці, Черкаси та Одеса. «УМ» відвідала київські музичні майданчики.

Мистецтво під рукою

Мистецтво під рукою

Вигравійовані рядки українських письменників, серед яких Софія Андрухович, Лесь Белей, Таня Малярчук, Дзвінка Матіяш, Остап Сливинський, Сашко Ушкалов, захоплюють перехожих, а сам поручень робить зручним пересування.