Нове вино в старі міхи Пирогова

Нове вино в старі міхи Пирогова

Фестиваль «Країна мрій», який із традиційним розмахом пройшов нещодавно в Музеї народної архітектури та побуту в Пирогові, вкотре привернув увагу до ситуації, яка склалася в одному з найвідоміших скансенів України. За останні роки тут помінялося шість директорів і практично не залишилося авторитетних науковців, які стояли біля витоків створення музею.

«Ванга» з олівцем

«Ванга» з олівцем

Давнім читачам «України молодої» ім’я художника-карикатуриста Андрія Потопальського добре відоме. За освітою він геодезист, хоча жодного дня не працював за спеціальністю. Першу роботу з промовистою назвою «Безробіття» намалював у 1983 році у газеті «Молода гвардія».

Війна без прикрас

Анексія Криму, трагедія в Одесі, кримський «референдум», долі звичайних жителів окупованих територій — основні репортажі з місця подій «новоспеченої» книги «Війна на три букви», презентація якої цими днями відбулася в Києві. Автори — український журналіст Артем Чапай та російська журналістка Катерина Сергацкова — побували в найгарячіших точках протистоянь на сході України, поспілкувалися з українськими солдатами та місцевими жителями по обидві лінії фронту, аби показати війну такою, як вона є.