Що станеться з національним інтересом після виборів?

Що станеться з національним інтересом після виборів?

Верховна Рада України вже неодноразово доводила, що для якісної роботи їй потрібен якійсь чинник, який збурюватиме депутатське «болото», консолідуватиме парламентаріїв для ухвалення потрібних рішень.

Люстрація: перші результати

Люстрація: перші результати

З кінця жовтня в Україні почнеться так звана «трудова люстрація». Зі своїх посад мають бути звільнені всі ті, хто обіймав керівні посади у державних органах влади та силових структурах за режиму Януковича. Це — вимога Закону «Про очищення влади», який 15 жовтня набув чинності.

Рада Мебіуса

У 1988 році в СРСР було екранізовано твір американського письменника Арміна Дейча «Метро, яке зветься Мебіус» (A SubwayNamedMoebius), написаний у 1950 році. Сюжет твору побудований на такому математичному явищі, як стрічка Мебіуса. Вона являє собою перекручену вісімку: потрапити з однієї точки цієї поверхні в будь-яку іншу можна, не перетинаючи краю.

Не допомагати агресору!

Не допомагати агресору!

Наполеон, який сказав про те, що народ, який не хоче годувати свою армію, буде годувати чужу, в сучасній Україні просто з’їхав би з глузду. Тому що навіть в умовах прямої військової агресії з боку Російської Федерації постачання до Росії товарів подвійного призначення, тобто тих, які можуть бути використані у військовій сфері, не припинилося.

Комвзводу i перевiренi «штики»

На позачергових парламентських виборах представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вирішили діяти всупереч правилам: передвиборчу програму політичної сили обговорювали із виборцями та залишили майже незмінним список кандидатів у депутати, взявши за основу списки дворічної давнини.