А леви не мерзнуть

А леви не мерзнуть

Столичний зоопарк починає потроху переводити у зимові вольєри тварин, яким наші суворі зими протипоказані. Загалом, як розповів «УМ» начальник відділу зв’язків із громадськістю Анжеліка Комарова, на календар не орієнтуються, адже температура не завжди відповідає порі року. Тому сезонне переведення звірів у криті вольєри відбувається, так би мовити, в персональному порядку.

Бабине літо зі снігом

Бабине літо зі снігом

Атипова осінь: уже в п’ятницю та суботу синоптики обіцяють заморозки та навіть мокрий сніг на сході країни. Найближчими днями на всій території України утримається холодна погода, каже директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда, проте заспокоює: вже 6–7 жовтня очікується певне потепління.

Що написане пером...

Віднині ухилитись від повернення грошей, які були взяті під розписку або шляхом договору про займ, стане неможливо. 18 вересня суд постановив, що відтепер письмова форма договору займу є доказом не тільки факту укладання самого договору, а й факту передачі грошової суми позичальнику.

Над прірвою на Подолі

Інцидент стався 20 вересня близько 6:30 ранку. Киянка Ганна Демидова їхала до автовокзалу через Подільський узвіз, і раптом її авто зависло над глибоким урвищем. «У моєї мами того дня був день народження, тож я прокинулась о 5–й ранку, сіла за кермо та поїхала зустрічати її на автовокзал. Їхала своїм улюбленим маршрутом, кермувала обережно.

Здоровенькi будемо

Здоровенькi будемо

Для тих, хто ще не знайомий iз флешмобом «День «Ч» — День чемпіона», — це наймасовіша ранкова зарядка, яку ініціює та організовує чемпіон світу та Європи з плавання Денис Силантьєв. За словами організатора, чисельність залучених до акції людей має довести бажання українців займатися спортом i вести здоровий спосіб життя. І таки доводить!

Пiдкиньте дрiв

Директори шкіл Козелецького району Чернігівщини отримали розпоря­дження готуватися до опалювального сезону самостійно. Як повідомляє районне управління освіти, бюджетні кошти на опалення шкіл, швидше за все, не надійдуть, адже на початок опалювального сезону, що припадає на середину жовтня, коштів на опалення просто немає.

ЗБИТКИ

ЗБИТКИ

Злива, що тривала чотири години поспіль, ледь не повністю затопила Кіровоград i паралізувала рух вулицями. Внаслідок сильного дощу в окремих мікрорайонах міста підтопило присадибні ділянки приватних житлових будинків i проїжджі частини доріг, а центральні вулиці міста перетворилися на річки.

Захопити Гоголя

Захопити Гоголя

Для тих, хто ще не знайомий iз фестивалем, «ГОГОЛЬFEST» — це щорічний мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, до програми якого входить п’ять напрямів: музика, кіно, література та візуальне мистецтво.

208 піднялись, а один — ні

Копальня зайнялась о 8–й годині 20 хвилин у місті Артемівськ Перевальського району Луганської області. Як повідомляє ДСНС, на горизонті 600 м виникла пожежа, внаслідок якої до Луганської обласної лікарні було госпіталізовано одного з гірників ДП «Луганськвугілля».

Неджентльменська «розмова»

Сутичка трапилась у неділю о дев’ятій годині вечора. На літньому майданчику одного з кафе в центрі міста розташувалась велика компанія з 40 англійських гостей, які приїхали підтримати свою збірну в матчі Україна — Англія. Компанія з шести українських молодиків, що проходила в той час повз кафе, вступила з гостями у словесну перепалку.