Гуманізм у пір’ї

Ах, Америка — здоровенна перлина демократії між двома океанами! Кожен, хто потребує захисту від насильства, може розраховувати там на реальну допомогу. Навіть якщо жертвою стала істота, яка відмовляється ходити одягненою, не користується ножем і виделкою та не розуміє жодного слова англійською. Важко в це повірити, але ручна качка на ймення Серклс спромоглася отримати судову постанову про захист її від насильства.

Діти сонця вимирають

Через пістоліття дитяча дражнилка на кшталт «рудий, рудий, конопатий, убив дідуся лопатою» стане неактуальною — принаймні в межах Сонячної системи. Учені-генетики переконані, що до того часу на Землі помре остання людина з яскраво-рудим від природи кольором волосся. Як повідомляє сайт «Рокфеллер.ру», на сьогодні лише два відсотки жителів планети мають ген, відповідальний за рудий колір волосся. При цьому кількість «чистих» носіїв гена стрімко скорочується в результаті змішаних шлюбів із шатенами, блондинами та брюнетами.

Злопам'ятні євреї

Злопам'ятні євреї

Симпатяга Мел Гібсон уміє читати думки представниць прекрасної статі (судячи з фільму «Чого хочуть жінки»), вести хрестові походи проти загарбників і помирати за свободу («Хоробре серце»), розмахувати поліцейським значком і боротися з міжнародною наркомафією («Смертельна зброя»). Втім ані солідний послужний список, ані акторська слава, ані визнання глядачів не допоможуть Гібсону отримати роль у високобюджетних стрічках. Так вважає автор «Смертельної зброї-4» Джонатан Лемкін, повідомляє «Делфі.ру».

Начитані, аж страшно

Американці — нація, яка не ставиться до читання книг з великим ентузіазмом. Варіант «за все життя я прочитав три книги: «Буквар», другу і синю», для більшості мешканців країни не є жартом. За результатами опитування, проведеного «Ассошіейтед пресс Іпсос», кожний четвертий американець не прочитав за минулий рік жодної книги! Як повідомляє «Лєнта.ру», три з чотирьох опитуваних згадували, що якусь книгу вони все ж таки змогли подужати.

Пластмасові стосунки

Пластмасові стосунки

Відвідувачів кінотеатрів нерідко переслідує невловиме відчуття нереальності того, що відбувається на екрані. Йдеться не про колізії фантастичних бойовиків чи комедійних історій, а про «кіношні» стосунки головних героїв. Іноді так і хочеться сказати: «Ну не віриться, що він її кохає!» Як повідомляє «Кореспондент», кінорекламна компанія «Перл енд Ден» вирішила систематизувати ці враження глядачів і оприлюднити список найменш переконливих екранних парочок.

Саньюнь, собака мій...

Дивакуватих батьків, які «ощасливлюють» своїх нащадків нестандартними і зовсім дурними іменами, вистачає в усьому світі. В Україні підростають малюки, яких назвали Сервером та Золушкою, а в Китаї молода пара намагається дати своїй дитині ще більш екзотичне ім'я — «@». Йдеться про «собачку» — символ, який використовується в адресах електронної пошти.

Куди тим принцам!

Куди тим принцам!

Читачки британського видання журналу «Космополітен» назвали актора Орландо Блума найжаданішим чоловіком країни. Під час опитування під назвою «Одинадцять вибраних» британки віддали найбільше голосів (21%) зірці «Піратів Карибського моря».

Дайте-но помацати ваш череп!

Дайте-но помацати ваш череп!

Хвилюючий погляд, чарівна посмішка та дорогий засіб після гоління не гарантують шаленого успіху чоловіка у представниць протилежної статі. Палеонтологи переконані, що секрет чоловічої привабливості можна виміряти за допомогою звичайнісінької лінійки та шкільного калькулятора. Як пише газета «Дейлі Телеграф», головну роль у «сексуальних» розрахунках відіграє відстань між ротом і бровами чоловіка.

А так на вигляд і не скажеш...

А так на вигляд і не скажеш...

Сьогодні співачці, актрисі, письменниці й просто красивій жінці на ймення Луїза Вероніка Чикконе (більше відомій як Мадонна) виповнюється 49 років. Утім, дивлячись на цю енергійну особу, важко повірити, що рівно через рік вона святкуватиме своє п'ятдесятиріччя. Співачка, чиє тіло та голос досі бентежать чоловіків, уже почала готуватися до відзначення «пенсійного» ювілею, обіцяючи влаштувати гостям незабутнє шоу.

Біжи, дурню, біжи!

Країна бульби і вічного президента знайшла нову розвагу для своїх громадян. На одній зі страусиних ферм Білорусі наприкінці серпня — на початку вересня вперше пройдуть страусині перегони. Як повідомляє «Кореспондент», зараз працівники ферми облаштовують стометрові бігові доріжки, а потім будуть проводити тренування для гігантських птахів.