ЦИТАТИ

ЦИТАТИ

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Касту — геть!

Касту — геть!

Змагання учасників передвиборчого марафону за можливість першими скасувати депутатську недоторканність завершується перемогою, власне, автора ціє ідеї. Учора в Харкові Президент Віктор Ющенко підписав листа, яким наблизив кінець цієї дискусії. «Ми ліквідуємо ту політичнку касту, яка дуже багато років спекулювала на тілі громадян, — сказав він. — Звідси беруть початок спекуляції приватизаційними процесами, звідси беруться спекуляції або злочини земельних процесів. Усі латифундисти в певних місцях сидять, які прикриті добре імунiтетом і можуть й далі чинити ці брудні справи. Звідси — тіньова природа ПДВ, звідси багато є речей, з якими якщо хочемо раз і назавжди розпрощатися, ми повинні перш за все зафіксувати принцип «закон один для всіх».

З Юлею на грудях

З Юлею на грудях

Упродовж попередньої декади кіровоградці пережили зустрічі з Симоненком, Литвином, Луценком та Кириленком. З кожним агітаційним візитом місто переживало навалу різноманітних агітаційних матеріалів. Відтак до обласного центру приїхала й Тимошенко — її штаб перевершив усіх. Такої кількості пропагандистської продукції в місті ще не бачили. Наклейок і прапорців було так багато, що центральні вулиці Кіровограда після акції БЮТ були ніби снігом укриті. А чого варта роздача одягу і канцелярських товарів! Авторка цих рядків нарахувала п'ять різновидів кепок і 12 — футболок (причому стильних, зокрема дизайну Андре Тана, на яких портрет Юлі наполовину складається з квітів). Ще ніколи в агітаційні намети в Кіровограді не стояли черги — ручки, зошити і щоденники активно розбирали батьки школярів.

Земля — всьому голова. А якщо ще і голова з косою...

Земля — всьому голова. А якщо ще і голова з косою...

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Чи буде колись село прибутковим? Це питання, мабуть, не рік турбує наших аграріїв, ставши за цей час майже риторичним. Однак, при бажанні, й на нього можна отримати відповідь. А село таки може — впевнена Юлія Тимошенко. Для цього, зокрема, треба зняти податок на додану вартість на сільгосппродукцію, забезпечити нормальне дотування для сільгоспвиробників та прийняти закон, який би регулював права та обов'язки пайовиків та орендарів. Минулого тижня Тимошенко презентувала «Аграрний прорив» — одну з дванадцяти ліній її вже вiдомої програми «Український прорив». Лідер опозиції спілкувалася з селянами на Дніпропетровщині, Тернопільщині, Кіровоградщині.

Всі статті рубрики