Убивства «у позитив»

Убивства «у позитив»

Днями відбулася виїзна колегія керівництва Міністерства внутрішніх справ у Дніпропетровську. Очевидно, цей регіон вибраний не випадково, адже саме тут нещодавно сталася серія страшних убивств. А після журналістського розслідування наших кореспондентів безпосередньо у самому місті та області, про що «УМ» писала в №146 від 14.08. у матеріалі «Бізнес-підтекст дніпропетровського «правопорядку», з'ясувалося, що тамтешня криміногенна ситуація далеко не така, як її малюють міліцейські статисти. Адже за більшістю злочинів просто не порушуються кримінальні справи. А немає справи — мінус одне вбивство в залік. Відтак і правопорядок нібито є.

Янукович відповість за Шухевича

Янукович відповість за Шухевича

На Прем'єра Віктора Януковича, «вождя» комуністів Петра Симоненка та «найгуманітарнішого в світі» віце-прем'єра Дмитра Табачника подає позов до Європейського суду президент Всесвітнього конгресу українців (ВКУ) Аскольд Лозинський. Останній заявив про це на зібранні директорів ВКУ, яке відбулося у 20-21 серпня в Донецьку. Підстава для позову — наклеп на Головного командира УПА Романа Шухевича, що дозволили собі у публічних виступах згадані можновладці.

Ніж, удавку та рукавички

Ніж, удавку та рукавички

Інцидент трапився десять хвилин по опівночі у місті Васильків Київської області. Саме тут розташовується військовий об'єкт авіаційної винищувальної бригади Повітряних сил Збройних сил України. Стрілець роти охорони авіаційного з'єднання, строковик Роман Зеленчук тієї ночі стояв на посту вартової спостережної вишки чатового поста №2 (склад ракетно-артилерійського озброєння). Почувши незрозумілий звук, він подивився униз, де й побачив невідому особу, яка піднімалася по драбині на спостережний пункт.

Партія на всі груди

Партія на всі груди

Веселий салатовий галстук із символікою Партії зелених і топ із написом «Вийду заміж за БЮТівця», бандана, помережана написом «Регіони», та помаранчеві накидка і кружка з підковою та словом «Так!», футболка від «Свободи» та портфель від «Віче» — купу подібних речей можна побачити цими днями на виставці «Вироби та вибори», що відкрилася при тернопільському прес-клубі.

Жириновський в Україні — привітний та спокійний

Жириновський в Україні — привітний та спокійний

Минулого року незмінний лідер ЛДПР, заступник голови Державної думи Російської Федерації Володимир Жириновський знайшов могилу свого батька, уродженця поліського містечка Костопіль Вольфа Едельштейна. А у цей понеділок потягом Москва—Ковель прибув на Рівненщину, щоб відвідати могилу діда Іцхака Едельштейна.

Іветта, Лізетта, Мюзетта, Жанетта, Жоржетта...

Іветта, Лізетта, Мюзетта, Жанетта, Жоржетта...

Час Тань і Наталок — дуже популярних свого часу імен — безповоротно минув. Як свідчать дані Міністерства юстиції України, за останні десятиліття смаки українців дуже змінилися. Тож Сергії, Льонi та Ігорі, яких ще років двадцять тому було по кілька в кожному класі, в нинішніх школах і садочках є рідкістю. Як зазначає прес-служба Мін'юсту, протягом першого півріччя цього року дівчаток найчастіше називали Анастасіями, Аннами (Ганнами), Софіями, Маріями, Дар'ями (Даринами, Даріями), Єлизаветами, Катеринами, Вікторіями, Алінами, Вероніками, Кристинами (Христинами), Юліями, Олександрами, Валеріями, Діанами. Найпопулярнішими ж іменами для хлопчиків є Олександр, Максим, Владислав, Дмитро (Дмітрій), Артем, Іван, Ілля, Микита (Нікіта), Данило (Данііл, Данил), Кирило (Кірілл), Андрій, Єгор, Володимир, Богдан, Назар. При цьому, як зазначив міністр юстиції Олександр Лавринович, посилаючись на статистику органів реєстрації актів цивільного стану, імена Анастасія, Анна, Софія, Єлизавета, Марія, Катерина, а також Олександр, Максим, Владислав та Дмитро — очолили рейтинг популярності практично в усіх регіонах України.

Життя людське і водиця

Життя людське і водиця

Охоплені розпачем родини китайських гірників починаючи з понеділка пікетують управління двох шахт у горах на сході Китаю поблизу містечка Сіньтай, оскільки поширилися чутки, що влада припинила відкачувати воду з двох шахт, де під землею внаслідок аварії заблоковано 181 шахтаря. Між пікетуючими і поліцією раз по раз спалахують сутички.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Таврiйське згарище

Таврiйське згарище

Уже дві доби поспіль на Херсонщині вирує масштабна лісова пожежа. За інформацією Міністерста з питань надзвичайних ситуацій, площа лісу, охопленого полум'ям, упродовж доби збільшилася вдесятеро і нині становить понад дві тисячі гектарів. Нагадаємо, що пожежа на території Голопристанського лісництва Херсонщини виникла в понеділок опівдні. Вогонь, який охопив 200 гектарів лісу, швидко набрав катастрофічних масштабів. Адже в області стоїть неймовірна спека, а в понеділок по обіді ще й дуже посилився вітер. Голова Херсонської облдержадміністрації Борис Сіленков навіть припустив, що доведеться розпочати евакуацію людей із населених пунктів, куди підбирається вогонь. На щастя, вчора стало відомо, що загрози мешканцям прилеглих сіл немає.

Пишаюся, що я — українець

Пишаюся, що я — українець

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Кому мати, а кому — й мачуха: на запитання Центру соціальних досліджень «Софія» «Чи хотіли б ви виїхати в іншу країну?» 40% українців із різних міст країни відповіли ствердно. 26,6% хотіли б виїхати тимчасово, а 13,3% — назавжди. Тих, хто хотів би залишитися, більше — 54,9% — нашi співвітчизники не хотіли б залишати рідної землі навіть тимчасово, передає інтернет-видання «Форум».

Всі статті рубрики