Юля на териконах

Юля на териконах

Певна річ, Юлії Володимирівні починати з рідних пенатів сам Бог велів. До того ж перший об'єкт, на якому вона побувала, мав символіку ще глибшу. Йдеться про Дніпропетровський пологовий будинок № 2. Цей медичний заклад в обласному центрі, за сучасною термінологією, вважається топовим. Якщо у 2005 році тут прийняли 1700 пологів, у 2006 — 1900, то цьогоріч такого показника досягли за якихось сім місяців.

На те й дільниця, щоб вибирати

На те й дільниця, щоб вибирати

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Центральну виборчу комісію визначити порядок, яким виборці можуть підтвердити нездатність самостійно пересуватися і голосувати на дільниці. Наразі перед бажаючими голосувати в домашніх умовах узагалі не висувається жодних вимог. Для цього достатньо написати заяву у дільничну комісію — випливає з рішення ЦВК. Настільки проста процедура могла стати одним зі способів фальсифікації результатів виборів.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Мільйони, «вимиті» до блиску

Мільйони, «вимиті» до блиску

7 офісів і 9 банківських установ були задіяні в обготівкуванні коштів у неймовірно великих розмірах. 20 серпня з метою припинення протиправної діяльності в рамках кримінальної справи Служба безпеки України спільно з податковою міліцією у всіх цих філіях провели одночасні обшуки. Результатом стало накладення арешту на рахунки одинадцяти комерційних структур, які мали ознаки фіктивних і використовувалися в незаконних оборудках. Під час обшуків було вилучено понад 1 мільйон американських доларів, 15 комп'ютерів, обладнаних системою банк-клієнт, 12 печаток та документацію фіктивних фірм.

На літаки дивилися без льодяників

На літаки дивилися без льодяників

Схоже, рішення особисто відвідати відкриття міжнародного авіакосмічного салону МАКС-2007, що в підмосковному містечку Жуковський, прийшло до керівника українського уряду досить несподівано. Ще наприкінці минулого тижня повідомлялося, що Віктор Янукович поїде 20 серпня в Сочі, де зустрінеться з російським прем'єр-міністром Михайлом Фрадковим. А вчора раптом на сайті уряду промайнуло повідомлення про політ на МАКС. Візаві видався «крутішим» за маловідомого електорату Партії регіонів Фрадкова — з Януковичем спілкувався президент РФ Володимир Путін. Утім, наскільки «тісно» спілкувався — це питання, на яке допомагають пролити світло російські інтернет-видання.

Всі статті рубрики