Із мосту та у воду

Із мосту та у воду

В американському місті Міннеаполіс позавчора обвалився у річку Міссісіпі цілий автомобільний міст довжиною 150 метрів. У воду з 20-метрової висоти попадали приблизно 50 автомобілів, повідомляє Бі-Бі-Сі. Трагедія сталася в годину пік — о 18.05 за місцевим часом (це вчора о 00.05 за київським часом). Під мостом, уздовж ріки, проїздив товарний потяг, який падаючі конструкції просто розірвали на дві частини.

Через тин — до ЄС

Через тин — до ЄС

Про переваги Європейського Союзу варто тлумачити хіба що окремим нашим співвітчизникам, бо для громадян інших європейських країн, які не належать до спільноти ЄС, вони є очевидними. «УМ» нещодавно повідомляла, що кожен п'ятий мешканець Молдови — тобто майже 800 тисяч осіб — подав заявку про набуття громадянства Румунії. Після приєднання до ЄС 1 січня цього року Болгарії та Румунії ці дві країни відразу стали надзвичайно привабливими також для багатьох мешканців Сербії, передусім для тих, хто живе в сусідній із Болгарією південно-східної частині країни.

Краник, який гірший за «Калашникова»

Краник, який гірший за «Калашникова»

«Газпром» від сьогодні зменшує обсяги поставок газу до Білорусі на 45 відсотків. Це має бути покаранням для Мінська за зволікання з оплатою за вже здійснені поставки газу. «Газпром» водночас наголошує, що транзит до Європи через Білорусь не буде обмежуватися.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики