Самогубство у відділі міліції

Самогубство у відділі міліції

Після другої години ночі в Охтирському міськрайвідділі міліції пролунав постріл. Як твердить офіційна версія, так покінчив із життям підозрюваний у крадіжці Віктор Т. Точніше, після пострілу він не помер — його життя перервалося в лікарні. Зрозуміло, що подібне твердження викликає багато запитань. Перше з них лежить на поверхні: чому, всупереч усім вимогам, підозрюваний перебував уночі в приміщенні міліції?

Можновладці люблять швидкість

Можновладці люблять швидкість

На вулицях великих міст пересічний водій завжди має бути напоготові, адже немає гарантії, що ваше авто не «підріже», не притисне якийсь крутий автомобiль місцевого можновладця із джипом охорони у супроводі. Найбільше провокують ДТП автівки високого чиновництва та різних крутіїв, звісно ж, у Києві. Багато хто зі столичних водіїв бачив, як порушує правила дорожнього руху елітний «Майбах» київського мера Леоніда Черновецького, обережнішим треба бути i на вуличках так званого «трикутника влади» — між Кабміном, Верховною Радою та секретаріатом Президента.

Рекувалдизація

Рекувалдизація

Держтелерадіо, на чолі з Едуардом Прутніком, вирішило остаточно дотиснути колектив державної кіностудії, який понад дев'ять місяців протистояв спробам згори об'єднати «Укртелефільм» із держпідприємством «Фотон» й перенести студію з її теперішнього мальовничого та вигідного місця на Русанівській набережній. Позавчора, близько шостої вечора, Ігор Кошара, який виконує обов'язки генерального директора кіностудії замість усунутого силоміць Олега Бійми, у супроводі судового виконавця просто зайняв приміщення «Укртелефільму». З паном Кошарою прийшли люди з Держтелерадіо, Мін'юсту та охоронці — разом близько 30 осіб. Вони зачинили всі двері й почали «шмон». Шукали фінансові й кадрові документи, при цьому особливо не церемонячись: двері бухгалтерії, приймальні й відділу кадрів вибивали кувалдами, а сейфи — пилками-«болгарками», розповів «УМ» заступник гендиректора студії Віктор Оніщенко.

Бої за Балку Середню

Бої за Балку Середню

Сьогодні керівники основних металургійних комбінатів Запоріжжя скріплять підписами адресоване уряду та Президенту України звернення з приводу наміру обласної ради відібрати у промисловиків полігон промвідвалів (див. «Шлакова лихоманка»; «УМ» від 2 серпня). Депутати-«регіонали» ініціювали скликання позачергової сесії облради, аби ухвалити звернення до органів центральної влади з пропозицією надати Балці Середній статус техногенного родовища.

Танц-клас на вулиці

Танц-клас на вулиці

«За часів Радянського Союзу, і в будні, і у свята на площах і в парках грав оркестр, і люди залюбки танцювали. Ці гарні традиції трохи забулися. Тому, прагнучи відродити їх, i було вирішено проводити танцювальні вечори», — розповіла «УМ» генеральний продюсер школи танцю Чапкіса Вероніка Кухтіна. Тож до кінця літа в мешканців столиці є можливість потанцювати на Оболонській набережній у компанії метра бального танцю Григорія Чапкіса.

Повернення Майстра

Повернення Майстра

Як довкола екранізації та постановок «Майстра і Маргарити» постійно відбуваються якісь містичні події, так і з пам'ятником Булгакову. У Москві, наприклад, епопея з його встановленням тривала чотири роки. Втім грандіозний проект скульптора Олександра Рукавишникова так і не був втілений у життя — проти встановлення пам'ятника, де, окрім самого Булгакова, мали бути зображені Христос та примус Сатани, повстали мешканці Патріарших ставків (саме тут планували поставити скульптурну композицію). Зрештою, письменника вшанували більш ніж скромно — йому виваяли дрібну гіпсову скульптуру, яку встановили навіть не на вулиці, а... в меморіальній квартирі письменника по Садовому кільцю, де свого часу мешкав класик.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Євпаторійський маніяк на свободі

Євпаторійський маніяк на свободі

У ці дні курортне місто патрулюють міліцейськi наряди у посиленому режимі. Відповідні настанови тутешнє керівництво силовиків отримало безпосередньо від заступника міністра МВС Миколи Куп'янського, який позавчора провів у Євпаторії спеціальну нараду. Допоки про злочинця, від ножа котрого загинули молоді жінки віком 18, 24 і 26 років, відомо небагато. Хоча причина смерті всіх трьох встановлена — задушення і множинні колото-різані рани, нанесені в основному в груди, живіт і спину.

Всі статті рубрики