Єгипетська трагедія Бейонс

Єгипетська трагедія Бейонс

Опера Джузеппе Верді «Аїда», написана за мотивами єгипетських легенд, — один із найпрекрасніших і найтрагічніших творів мистецтва, присвячених коханню. Її сюжет час від часу приваблює і «звичайних» театральних режисерів, і кінематографістів. А зіграти головну роль мають за честь найкращі актриси. Між іншим, саме блискуче перевтілення в Аїду свого часу прославило на весь світ молоду красуню Софі Лорен. І це при тому, що Софі не співала складні арії — замість Лорен їх виконувала знаменита оперна діва Ренате Тібальді.

Рейтинг магії і магія рейтингу

Рейтинг магії і магія рейтингу

Думаєте, найбільше з кіношних чарівників глядачі люблять славетного Гаррі Поттера? А от і ні! Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного у Британії рекламною компанією Pearl & Dean, принаймні в Об'єднаному Королівстві своїм найулюбленішим чарівником кіномани вважають Гендальфа з кінотрилогії Пітера Джексона «Володар перснів».

Не все те мертве, що смердить

Не все те мертве, що смердить

Якщо чоловік живе один, як, перст, без родичів, друзів і знайомих, живе собі, а раптом бац — і помирає в себе у квартирі (мало там від чого), встановити факт його смерті непросто. Звісно, констатація з усіма належними процедурами відбувається не одразу, а приводом для проникнення в помешкання стає насамперед трупний запах. Саме такий, який учули з-за дверей мешканці одного з будинків у німецькому місті Кайзерслаутерн.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

За що не люблю вегетаріанців, так це за те, що вони їдять їжу моєї їжі.

Всі статті рубрики