А я все ж хочу БЮТи нардепом...

А я все ж хочу БЮТи нардепом...

У Блоку Юлії Тимошенко можуть з'явитися проблеми з «обнуленням» списків. За певною інформацією, реєстри з кандидатами в народні депутати дехто планує відновити через суд. Відповідне подання надійшло від одного з кандидатів БЮТ із Черкащини, який розташований десь у третій сотні виборчого списку—2006.

Цирк на колючому дроті

Цирк на колючому дроті

На Різницькій продовжується невизначеність: де-юре органами прокуратури, після рішення Київського апеляційного адміністративного суду, керує в.о. Генпрокурора Віктор Шемчук, призначений Президентом, але де-факто кабінет Генпрокурора вперто не залишає Святослав Піскун, який зайняв кругову оборону за допомогою комерційного спецпідрозділу ДСО «Титан». Нагадаємо, що позавчора Київський апеляцiйний суд виніс ухвалу, якою зупинив ухвалу Солом'янського райсуду Києва, що заблокувала дію указу Президента про звільнення Піскуна. Та вже під вечір коаліція раділа рішенню по суті того ж таки Солом'янського суду про незаконне звільнення Піскуна.

«Фортеця» не пройшла

«Фортеця» не пройшла

Командувач Внутрішніх військ МВС Олександр Кіхтенко переконаний, що Внутрішні війська підпорядковуються Президенту, але залишаються у складі МВС. Так він відреагував учора на спроби коаліції будь-яким чином підпорядкувати силу ВВ лише своїм керівникам МВС, а не Верховному головнокомандувачу — Президенту. Мало цього, з'ясувалося, що міністр внутрішніх справ Василь Цушко начудив із перевищенням службових повноважень не лише у випадку зі штурмом Генпрокуратури на чолі бійців «Беркута». Розуміючи, що за це доведеться відповідати, він вирішив перетворити будівлю МВС на Богомольця, 10 на неприступну фортецю. Щоб не заарештували?

Нам би ваші проблеми, Вікторе Федоровичу!

Нам би ваші проблеми, Вікторе Федоровичу!

Перед початком вчорашнього засідання Кабміну Прем'єр-міністра чекали цілу годину. Потім ще сорок хвилин. Міністри нудилися у залі, мов пасажири перед посадкою в авіалайнер, який через погану погоду ніяк не наважувався вирулювати на зліт. Поділившись на власників традиційних чорних та по-літньому сірих піджаків, урядовці перешіптувалися та навіть жартували, але дуже тихенько — у тон кондиціонеру: аби залишитися поза зоною чужих вух. Урочисту чиновницьку монотонність порушували тільки два віце-прем'єри: «гуманітарний» Дмитро Табачник та новопризначений «силовий» Олександр Кузьмук. Перший — своїм яскраво-жовтим піджаком, а другий — солдатськими манерами та генеральським басом, який так чудово доходить до душі і серця найостаннішого бійця у шерензі.

Скільки коштував «синій» Майдан?

Скільки коштував «синій» Майдан?

Проурядова коаліція витратила на організацію акцій протесту в Києві до 73 мільйонів доларів. Такі дані навів директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран на вчорашній прес-конференції, представляючи експертний аналіз підрахунку вартості масових заходів протесту.

Сім плюс сім плюс один

Сім плюс сім плюс один

Домовленості, яких досягли знаменитої безсонної ночі Президент і Прем'єр, передбачають, зокрема, й істотне переформатування Центральної виборчої комісії. Новий склад ЦВК та нові засади його роботи — одна з передумов дострокових парламентських виборів.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Міна під компроміс?

Міна під компроміс?

Недаремно у деяких «коаліційних» нардепів були такі іронічні посмішки, коли у вівторок вони розкривали свої широкі обійми блудним колегам по опозиції, вітаючи їх із поверненням «під купол». «Я не вірю, що це вже кінець. У них своя гра, і так просто вони не відступляться», — хитав головою депутат-«нашоукраїнець», який у розмові з кореспонденткою «УМ» побажав залишитися невідомим. Під «ними» опозиціонер мав на увазі соціалістів і комуністів, які «щось мутили». І «домутили» до того, що вчора вранці залишилися в сесійній залі самі.

Всі статті рубрики