Басеску — президент. Ще чи знову?

Басеску — президент. Ще чи знову?

На референдумі, який відбувся минулої суботи, 74,35 відсотка румунів висловили довіру президенту Траяну Басеску і не підтримали оголошений йому парламентом імпічмент. Рішення парламенту схвально прийняли лише 24,87 відсотка учасників референдуму, повідомляє румунська державна агенція новин «Ромпресс». Проблема в тому, що в референдумі взяли участь тільки 44,19 відсотка виборців, а згідно з законодавством, референдум вважається таким, що відбувся, при явці не нижче 50 вiдсоткiв.

Літо у Лівані

Літо у Лівані

Ліван не встиг отямитися від 33-денної інтервенції Ізраїлю минулого літа, як знову опинився на межі війни. Цього разу громадянської, яка може перерости в міжнародний військовий конфлікт. Збурювачками внутрішнього конфлікту нині виступили не бойовики з організації «Хезбалла», а радикальні ісламісти з організації «Фатх іслам», які, ймовірно, прибули з Іраку після навчання в таборах «Аль-Каїди» і обрали собі за базу табір палестинських біженців поблизу міста Тріполі на півночі Лівану.

Сектор, де завжди гаряче

Сектор, де завжди гаряче

Внутрішнє палестинське протистояння між організацією ФАТХ, яка підтримує палестинського президента Махмуда Аббаса, та організацією ХАМАС, яка стоїть за спиною прем'єр-міністра Ізмаїла Ханії, впродовж останніх десяти днів забрало життя більше 50 палестинців. Досягнуте в ніч iз неділі на понеділок вже п'яте перемир'я вчора зберігалося обома сторонами. Але як довго? Конфлікт вилився за межі Сектора Газа, оскільки радикальне крило організації ХАМАС знову погрожує терористичними замахами на території Ізраїлю, та наприкінці минулого тижня відновило обстріл iз саморобних ракет «Касам» сусідніх ізраїльських територій, передусім міста Сдерот.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики