Казка про Віку

Казка про Віку

Іще одна поп-зірка вирішила взяти приклад з Мадонни та Кайлі Міноуг і податися в дитячі письменниці. Днями колишня учасниця групи «Спайс гьорлз», а нині — досить успішна сольна виконавиця Джері Холлівел не лише виявила бажання писати казки для дітей, а й підписала контракт із британським видавництвом «Макміллан». Згідно з цим документом, Джері обіцяє написати аж шість книжок. Головною героїнею серії казок стане принцеса Юджинія, прототипом якої, за словами Холлівел, є... її колишня колега по групі Вікторія Бекхем.

Весілля Лео — незаБАРом

Весілля Лео — незаБАРом

Шанувальниці голлівудського красунчика Леонардо Ді Капріо в жалобі: їхній улюбленець одружується. Власне, намір створити сім'ю Лео виказує вже не вперше – свого часу він пропонував заміжжя бразильській топ-моделі Жизель Бюндхен. Однак тоді щось там у них не склалося, й Ді Капріо залишився парубком. А цього разу все серйозно. Весілля з ізраїльською манекенницею Бар Рафаелі, з якою актор зустрічається вже більше року, призначене на літо. І на те, що хтось із наречених дасть «задній хід», розраховувати вже не варто.

Татуювання як покарання

Татуювання як покарання

Ревнощі — страшна штука. Страшно навіть подумати, скільки вбивств було скоєно через те, що черговий ревнивий Отелло запідозрив у зраді свою Дездемону. На щастя для себе і своєї «половини», 45-річний мешканець Сінгапура, коли в нього з'явилися сумніви щодо вірності дружини, зміг стримати емоції. І замість порішити «зрадницю» (яка, до речі, ще й невідомо, чи була в чомусь винна), вирішив лише «легко» її покарати: прив'язав мотузкою до ліжка, заткнув рота кляпом і... зробив по всьому тілу жінки татуювання.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

— А чому Петренка нема на роботі?
— Він сидить із сином!
— А що вони накоїли?

Всі статті рубрики