Така корова потрібна й самому!

Така корова потрібна й самому!

Схоже, нині експортними операціями дозволено займатися тільки людям, які народилися, живуть і працюють на Донбасі. Адже якщо під час правління Віктора Януковича борг за податком на додану вартість в Україні зріс до 8 мільярдів гривень, то донецькі підприємства від халатності уряду практично не постраждали.

Автоприбиральник

Автоприбиральник

Нарешті Тернопіль має шанс повернути собі славу одного з найчистіших обласних центрів, яким він був ще за Союзу та антиподом якого став упродовж останнього десятиліття, коли все більше загострювалася проблема «прибиральних» кадрів. На сьогодні в обласному центрі є більше ста вакансій двірників, і наслідки цього дефіциту дуже неприємно споглядати навіть у центрі міста. Однак влада, схоже, знайшла вихід.

АЕС, що... плаває

АЕС, що... плаває

Росія започаткувала будівництво першої у світі плаваючої АЕС, повідомив учора російський сайт Neftegaz.ru. Її можна перекидати водними шляхами в ті місцевості, де відчувається брак електричного струму, що має гарантувати енергетичну стабільність у країні. Закладення такої першої у світі плаваючої атомної теплоелектростанції відбулося позавчора в місті Сєвєродвінськ, що неподалік від Архангельська. Потужність плаваючої АЕС, будівництво якої має бути закінчене 2010 року, становить 70 мегават. Її струм буде поступати переважно на підприємство «Сєвмаш», а п'ята частина — продаватися іншим споживачам. Вартість цього проекту становить 200 млн. доларів, плановий термін самоокупності — не більше семи років. Росія планує створити до 2016 року цілу флотилію таких АЕС на воді, в тому числі й значно більшої потужності, ніж перша.

«Будь ласка, не помирай»...

«Будь ласка, не помирай»...

Зламати негативну тенденцію вимирання української нації досі не вдається жодній владі. А славнозвісний слоган «нас 52 мільйони» вже давно зник з голубих екранів телевізорів і призабувся. І хоча ці мільйони, здається, ще донедавна сприймалися як сьогодення, останні цифри Державного комітету статистики України свідчать про зовсім зворотне — українці вимирають шаленими темпами.

На поле виходить Віктор Ющенко

На поле виходить Віктор Ющенко

Незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, Президент Віктор Ющенко не забуває про свої обов'язки головного представника України на міжнародній арені. Так, сьогодні Президент зустрінеться в Брюсселі з президентом Єврокомісії Жозе Баррозу. А наступний пункт президентської подорожі — Велика Британія.

Двісті «штук» для МВС

Двісті «штук» для МВС

Йдеться не про хабар керівнику МВС Василю Цушку, а таку собі подяку, подарунок. Хай i незвичний. І можна лише уявити очі генералів міліції та й самого міністра, коли під час звичайного робочого засідання у МВС до кабінету зайшов 93-річний дідусь із пакетом, прокрокував до столу й ...виклав із цього самого пакета аж 200 тисяч доларів США!

На газеті твердо спати...

На газеті твердо спати...

Більшість дітей, які живуть на вулиці (76 відсотків), — це хлопчики й дівчатка шкільного віку — від 6 до 16 років. 13 відсотків становлять дошкільнята (зовсім малі!), 11 відсотків — діти від 16 до 18 років. Про це повідомив секретаріат Кабінету Міністрів, звітуючи про хід виконання держпрограми з подолання дитячої безпритульності на 2006—2007 роки. За статистичними даними, кожного другого безпритульного цілком влаштовує його спосіб життя, і він не хоче повертатися до рідних чи йти до притулку. Тому в державних служб виникають проблеми з такими вихованцями — часто діти втікають із соціального центру після двох-трьох тижнів «домашнього» життя, і пошук «душі заблудлої» починається знову...

Документалісти налагодили «Контакт»

Документалісти налагодили «Контакт»

Документалісти, на відміну від колег, що працюють в ігровому кіно, ніколи не потерпали від надмірної уваги громадськості. Тож прагнення використати будь-яку можливість для того, щоб презентувати своє кіно і почути відгуки колег, у них розвинене на інстинктивному рівні. Фестиваль «Контакт», який носить ім'я відомого українського режисера-документалiста Лариси Роднянської, зібрав саме таких небайдужих до всього, що відбувається у сучасній документалістиці.

Ліридне шоу

Ліридне шоу

Упродовж 15—26 квітня наша планета проходить через метеорний потік ліридів, який утворений кометою C/1861 G1 (Тетчер), повідомляє агенція ПАП. Попереднє небесне світлове шоу ми мали нагоду спостерігати на початку січня, коли Земля проходила через потік квадрантидів. Але то була лише теоретична можливість, оскільки небо було затягнуте хмарами.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Роман із Матяшем

Роман із Матяшем

Відразу після проведення конкурсу «Міс Всесвіт-2007» на чолі з Олександрою Ніколаєнко її опонент, багаторічний почесний президент Національного комітету «Міс Україна» Сергій Матяш цими вихідними визначив інших трьох «найгарніших українок», які представлятимуть нашу країну на Miss World, Miss Europe, Miss International та Miss Intercontinental. Цього року найкрасивішою визнали 21-річну студентку Ужгородського університету (факультет міжнародних відносин) Ліку Роман. Першою віце-міс Україна-2007 стала 16-річна Анна Габ із Черкас, а другу премію та приз глядацьких симпатій отримала 21-річна одеситка Галина Андреєва. Серед інших спонсорських подарунків дівчата отримали 250 тис. та 50 тис. грн. відповідно.

Всі статті рубрики