Налітай на українські літаки!

Налітай на українські літаки!

Суддя Федерального суду Канади Мірель Табіб ухвалила рішення продати арештований 26 червня літак Ан-124-100 «Руслан», що належить українському авіаційному науково-технічному комплексу імені Антонова. Тим самим буде задоволений позов кіпрської компанії TMR Energy Ltd до Фонду державного майна України. Рішення підлягає негайному виконанню, говориться в рішенні суду, копія якого є в редакції агенції «Форум».

Львівські освітяни пішли на штурм

Львівські освітяни пішли на штурм

Учителі десятьох львівських шкіл розпочали 23 грудня акції протесту у вигляді скорочених до 15 хвилин уроків, вимагаючи під гаслом «Як платять, так і працюємо» виплатити їм зарплату за листопад і аванс за грудень. Більше сотні вчителів із плакатами «За бідного вчителя замовте слово» фактично увірвалися з вигуками «Ганьба!» у сесійну залу міськради, де тривала бюджетна сесія. Здивований міський голова Любомир Буняк запевняв учителів, що розпорядження про виплату їм зарплати підписав, тому не зміг пояснити, чому досі освітянам не видали грошей.

Арешт Саддама не зупинить партизана

Арешт Саддама не зупинить партизана

Американські війська провели в Багдаді у ніч з вівторка на середу широкомасштабну операцію проти партизанів. За два дні до того в столиці Іраку та на півдні країни було заарештовано понад 70 осіб, повідомляє «Рейтер». Під час цієї операції під кодовою назвою «Залізна справедливість» у Багдаді відбувалися бої та було чути потужні вибухи. Найзапекліші бої відбувалися у так званій дільниці механіків, де зосереджені автомайстерні, свідки стверджують, що американська авіація бомбардувала цей район Багдада.

«Бригада Му»

«Бригада Му»

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Таємнича «мукачівська бригада» — знову на перших сторінках чеських газет. Провідні тамтешні агентства повідомили, посилаючись на прес-секретаря поліцейського відомства Бланку Косінову, що слідчим Відділу розкриття організованих злочинів вдалося вирахувати ватажка цієї української злочинної організації, а також двох його чеських спільників, серед яких — жінка майже пенсійного віку. В одних повідомленнях вказується, що затриманому мукачівцю 35 років, у інших — 26, телебачення навіть назвало його ім'я — Михайло Маргітич. Чеські криміналісти звинувачують угруповання у застосуванні фізичної сили з метою пограбування.

Дві втрати Ходорковського: свобода і гроші

Дві втрати Ходорковського: свобода і гроші

Басманний суд Москви позавчора, після дводенного засідання, вирішив продовжити на чергові три місяці утримання під арештом найбагатшої людину Росії — колишнього голову нафтової компанії ЮКОС Михайла Ходорковського. Його було заарештовано 25 жовтня за звинуваченнями у приватизаційних злочинах та ухилянні від сплати податків, хоча багато російських політологів вважають, що справжньою причиною арешту магната став його конфлікт з оточенням президента Росії Володимира Путіна, фінансова підтримка ним антикремлівської опозиції та власні політичні амбіції.

Оборона Керчі

Оборона Керчі

Учора в Керчі зустрічалися президенти України та Росії, які, за попередніми офіційними повідомленнями, планували вирішити проблемне питання щодо розподілу морських територій в Азові та Керченській протоці. За інформацією інтернет-видання «Главред», Леонід Кучма та Володимир Путін планували підписати документ, напевно, у формі заяви, про спільне використання Керч-Єнікальської протоки, тієї самої, що відділяє Тузлу від материкової України і яка приносила досі в казну тільки нашої держави непогані гроші у вигляді лоцманського збору за прохід суден з Чорного в Азовське море. Коли це число «УМ» готувалося до друку, результати перемовин президентів ще не було оприлюднено, але якщо Кучма таки погодиться на спільне використання Керч-Єнікальського каналу, то це буде очевидним відступом України. І не стільки фінансовим, скільки політичним і стратегічним, позаяк спільність прав на цю протоку може потягнути за собою і задоволення вимог Москви щодо морських кордонів. Власне, подібне рішення стало б першим у низці російських вимог зі спільного використання Азова.

Всі статті рубрики