«Вітя, отвєть!» — «Юра, це ти відповіси!»

«Вітя, отвєть!» — «Юра, це ти відповіси!»

Чернігівщина для Луценка — особливий регіон. Саме звідси походять його батьки, тут минуло Юркове дитинство. Виступаючи перед чернігівськими журналістами, екс-міністр згадав про своїх дідів із Козельця, які подружилися у 1945 році біля Рейхстагу, і батьків, які саджали у Козельці парк. Але Луценко приїхав зі своїми соратниками по руху «Народна самооборона» у Чернігів не лише для того, щоб вдатися до ностальгії, а насамперед окреслити свій погляд на останні події в українській політиці та мобілізувати народ.

А судді де?

А судді де?

Партія регіонів заявляє, що Президент тисне на суддів. І то не абияких, а «конституційних». Щойно у ПР «помітили», що глава держави втручається в діяльність Конституційного Суду, одразу повідомили про це громадськість, адже справа пахне скандалом.

«Національний порятунок» від «національної єдності»

«Національний порятунок» від «національної єдності»

Перебігання депутатів з опозиції до коаліції національної єдності змусила противників уряду впасти у ще більші роздуми над тим, як бороти команду Януковича. Блок Тимошенко, який втратив минулого тижня півдесятка бійців, порадився на засіданні політради і вирішив відновити роботу Комітету національного порятунку. Хто забув — саме такий комітет під проводом Віктора Ющенка діяв у 2004 році під час Помаранчевої революції. До речі, до його складу тоді входив і Анатолій Кінах.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Ніж у спину «регіонала»

Ніж у спину «регіонала»

Трагедія сталася минулої п’ятниці в кімнаті для нарад генерального директора сімферопольського ВАТ «Меблі» близько 14-ї години. Як вдалось з'ясувати «УМ», приблизно за дві години до інциденту у гендиректора підприємства, 59-річного Юрія Нестеренка, відбулася непроста телефонна розмова з підлеглим — в.о. директора євпаторійської філії «Меблів» Наріманом Абдулхаїровим. Керівник висловив претензії щодо професійного рівня останнього, позаяк недавня ревізія показала, що філія останнім часом працювала збитково. Тому Нестеренко мав намір або звільнити Нарімана з керівної посади, на яку сам колись і висунув, або ж перевести назад у центральний офіс ВАТ.

«Кислотний» парксервіс

«Кислотний» парксервіс

Замах на життя депутата Деснянської райради від фракції Блоку Черновецького, директора комунального підприємства«Деснянськпарксервіс» Юрія Титова (його, нагадаємо, невідомі облили кислотою) керівництво району пов'язує з «ефективними спробами легалізувати й упорядкувати діяльність паркувальних майданчиків у Деснянському районі, а також зламати старі схеми у цій сфері, які були створені ще за часів мера Омельченка і дозволяли коштам осідати у кишенях окремих ділків».

Весна. «Галочки» прилетіли

Весна. «Галочки» прилетіли

Погожого недільного дня журналісти «УМ» вибралися на прогулянку. Однак політика й робота не дають про себе забути навіть у вихідний день. Тож автори цих рядків неочікувано для себе отримали нагоду не лише подискутувати на тему НАТО і ЄЕП, а й, хоч і «з боєм», висловити з цього приводу свою громадянську позицію. А все завдяки Комуністичній партії України, яка саме проводила в Києві «референдум за народною ініціативою».

Всі статті рубрики