Безпеці України загрожує власний Мінтранс

Безпеці України загрожує власний Мінтранс

Дипломат від природи, Борис Тарасюк після брутального звільнення з посади міністра закордонних справ став дедалі частіше й відвертіше говорити вголос те, про що раніше мусив би змовчати. Зрештою, лідерові опозиційної партії інакше й не можна, крім як рубати правду-матку про владу, яку на посаді керівника МЗС критикувати аж ніяк не випадало.
До слова, свого ймовірного наступника й колишнього першого заступника Володимира Огризка, якого Президент висунув на посаду міністра ЗС, Тарасюк охарактеризував як «досвідченого дипломата, патріотичну та порядну людину, гідного громадянина своєї держави». І, від усього серця побажавши Огризкові «пройти парламентське горнило і плідно працювати на благо нашої Батьківщини», одразу ж йому поспівчував. «Я прогнозую, що моєму наступникові буде важко керувати міністерством без брутального втручання ззовні – в першу чергу, з боку окремих урядовців», — зауважив Борис Іванович під час засідання Центрального проводу Народного руху України і повторив свою думку на прес-конференції пiсля його завершення. Одним із прикладів такого урядовця, який «брутально втручається» не у свою парафію, створюючи «загрозливу для національної безпеки України» ситуацію, Тарасюк назвав міністра транспорту і зв'язку, соціаліста Миколу Рудьковського.

І серце — полум'яний пилосос

І серце — полум'яний пилосос

B Україні починається «Велике прибирання». В однойменний тур регіонами вирушає лідерка блоку свого імені Юлія Тимошенко, яка цього разу приходитиме до людей не лише із серцем, а й... із пилососом. Саме цей маленький побутовий прилад дотепна опозиціонерка запропонувала додати до червоного символу БЮТ. А «прибиратиме» невтомна жінка з косою у місцевих радах, у сесіях яких братиме участь. Власне, замість пилососа знаряддям у її руках стане нещодавно підписаний Президентом закон про імперативний мандат для «місцевих» депутатів. На думку леді Ю, із введенням у дію цього законодавчого акту в першу чергу в громадян України, а також у партій та блоків з'явився інструмент, який дозволить примусити депутатів місцевих рад працювати на благо людей.

Пане Прутнік, «за базар» відповісте?

Пане Прутнік, «за базар» відповісте?

Історія з рейдерською атакою на державну студію «Укртелефільм» таки матиме продовження. Принаймні до висновків правоохоронних органів.
Як повідомляла «УМ», Державний комітет телебачення та радіомовлення, очолюваний «регiоналом» Едуардом Прутніком, видав наказ про об'єднання студії з підприємством «Фотон» ніби то через існування на ній корупційних схем. Керівництво «Укртелефільму» і його колектив категорично відкидають будь-які звинувачення. А оскільки такі заяви вважають ще й наклепницькими, звернулися до Генеральної прокуратури, Президента і СБУ з проханням провести розслідування, а також подали до суду.

Коаліція узурпувала владу

Коаліція узурпувала владу

До когорти політичних сил, які виступають за дострокові вибори народних депутатів, долучився Народний Рух України. На своєму засіданні, яке відбулося минулої суботи, Центральний провід партії ухвалив заяву, в якій зазначає, що «узурпація державної влади правлячою коаліцією загрожує не лише демократичному ладу в Україні, а й національній безпеці держави». Тому НРУ «домагатиметься розпуску Верховної Ради і проведення дострокових парламентських виборів».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики