Раз на рік і воротарі забивають

Другий тур групової стадії Кубка УЄФА ознаменувався подією, що вкрай рідко трапляється в професіональному футболі. Італійський «Ліворно» перше очко в єврокубках у своїй історії набрав завдяки голу свого... воротаря Марко Амелії. Причому відзначився 24-річний гравець не зі стандартного положення, чим свого часу прославилися парагваєць Хосе Луїс Чилаверт і німець Ганс-Йорг Бутт. Намагаючись врятувати свою команду від поразки «Партизану» в Белграді, Амелія на останніх хвилинах матчу пішов у штрафний майданчик сербів і вдало пробив головою після подачі кутового. У підсумку нічия — 1:1.

Гоп-стоп для «Валенсії»?

Після матчу «Шахтаря» із «Валенсією», який відбувся у Донецьку у вівторок, західні інтернет-видання повідомили про те, начебто із роздягальні іспанської команди зникли великі суми грошей і мобільні телефони. Зарубіжні ЗМІ стверджували, що «Валенсія» звернулася зі скаргою до УЄФА стосовно недостатніх заходів перестороги на донецькому РСК «Олімпійський».

Не старіють душею ветерани «Дніпра»

У 80-х роках минулого сторіччя cлава дніпропетровського «Дніпра» лунала на весь Радянський Союз. Команда легендарного «Південмашу» двічі ставала чемпіоном СРСР й обидва рази після цього доходила до чвертьфіналу Кубка європейських чемпіонів. Своїм неповторним почерком підопічні Володимира Ємця, а потім Євгена Кучеревського завоювали серця вболівальників. А відправною точкою сходження клубу вважають вихід «Дніпра» до вищої ліги чемпіонату СРСР. Головним тренером команди в далекому 1971-му був 32-річний Валерій Лобановський. Наступного року, у своєму дебютному сезоні у «вишці», дніпропетровці посіли високе шосте місце. На честь 35-річчя виходу команди в «еліту» днями відбулася зустріч творців того вже далекого успіху.