Но­мер для Квіт­ки

Но­мер для Квіт­ки

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Піс­ля «точ­ко­вих» ек­с­пе­ри­мен­тів у тва­рин­ниць­ких гос­по­дар­с­т­вах на по­чат­ку груд­ня до Ре­єс­т­ру іден­ти­фі­ко­ва­них тва­рин пот­ра­пи­ли пер­ші ко­рів­ки із при­ват­но­го обій­с­тя. Як по­ві­до­ми­ли «УМ» у прес-служ­бі Аген­т­с­т­ва з іден­ти­фі­ка­ції та ре­єс­т­ра­ції тва­рин, пер­ши­ми но­ме­ри прис­во­ї­ли Квіт­ці, Маль­ві, Річ­ці, Чай­ці та ін­шим го­ду­валь­ни­цям, що па­суть­ся в се­лі Бот­фал­ва Уж­го­род­сь­ко­го ра­йо­ну на За­кар­пат­ті. Цим ко­ро­вам на по­чат­ку груд­ня прик­рі­пи­ли бір­ки дер­жав­но­го зраз­ка із влас­ним но­ме­ром, який про­тя­гом п'ят­де­ся­ти ро­ків не бу­де пов­то­рю­ва­ти­ся в ме­жах кра­ї­ни.

Роз­по­ро­ше­ний ХТЗ

Роз­по­ро­ше­ний ХТЗ

Най­біль­ший віт­чиз­ня­ний ви­роб­ник сіль­сь­ко­гос­по­дар­сь­кої тех­ні­ки — Хар­ків­сь­кий трак­тор­ний за­вод — ого­ло­сив тра­ди­цій­ну «різ­д­вя­ну зниж­ку» на свою про­дук­цію. До кін­ця ро­ку аг­ра­рії зможуть ку­пи­ти трак­то­ри на 15 від­сот­ків де­шев­ше. А ті під­п­ри­єм­с­т­ва, що на кон­кур­с­них за­са­дах от­ри­ма­ли бюд­жет­ну ком­пен­са­цію в об­лас­них сіль­сь­ко­гос­по­дар­сь­ких уп­рав­лін­нях, спла­чу­ва­ти­муть за тех­ні­ку ще на 30 від­сот­ків мен­ше. Трак­то­ро­бу­дів­ни­ки під­ра­ху­ва­ли, що та­ким чи­ном най­більш по­пу­ляр­на мо­дель трак­то­ра Т-150К, яка ре­аль­но кош­тує 158 ти­сяч гри­вень, зі зниж­кою про­да­ва­ти­меть­ся за 135 ти­сяч, а з бюд­жет­ною ком­пен­са­ці­єю — за 94 ти­ся­чі гри­вень. Ок­рім то­го, сіль­сь­ко­гос­по­дар­сь­кі ма­ши­ни мож­на бу­де взя­ти в кре­дит, пер­ший вне­сок за який змен­шу­єть­ся від­по­від­но до вар­тос­ті тех­ні­ки. По­зич­ки на прид­бан­ня трак­то­рів го­то­ві нада­ва­ти аг­ра­рі­ям бан­ки «Аваль», Ук­р­соц­банк, Про­мін­вес­т­банк та При­ват­банк. ХТЗ уже ук­лав із бан­ка­ми від­по­від­ні уго­ди.

При­ми­рен­­ня у Пар­те­ні­ті

При­ми­рен­­ня у Пар­те­ні­ті

У Кри­му вда­ло­ся мир­но влад­на­ти од­ну з су­пе­ре­чок між крим­сь­ки­ми та­та­ра­ми та міс­це­вою вла­дою — ре­пат­рі­ан­ти по­го­ди­ли­ся звіль­ни­ти за­хоп­ле­ну ни­ми зе­мель­ну ді­лян­ку бі­ля се­ли­ща Пар­те­ніт в об­мін на обі­цян­ку знай­ти їм ін­ше міс­це для жит­ло­во­го бу­дів­ниц­т­ва. Як по­ві­дом­ляє «Ні­мець­ка хви­ля» з по­си­лан­ням на лі­де­ра мед­ж­лі­су крим­сь­ко­та­тар­сь­ко­го на­ро­ду, на­род­но­го де­пу­та­та Мус­та­фи Дже­мільо­ва, за до­мов­ле­ніс­тю Алуш­тин­сь­ко­го ре­гі­о­наль­но­го мед­ж­лі­су і пред­с­тав­ни­ків се­лищ­ної ра­ди, ре­ві­зія у Пар­те­ні­ті доз­во­лить виз­на­чи­ти, скіль­ки ді­ля­нок мож­на на­да­ти ре­пат­рі­ан­там для бу­дів­ниц­т­ва жит­ла. У від­по­відь та­та­ри по­вер­нуть 11 гек­та­рів, які де­пор­то­ва­ні за­хо­пи­ли під жит­ло, щоб за­ва­ди­ти бу­дів­ниц­т­ву роз­ва­жаль­но­го пар­ку.

Вик­ра­ли ра­зом з Ка­мА­Зом

Вик­ра­ли ра­зом з Ка­мА­Зом

На до­сить зух­ва­ле пог­ра­бу­ван­ня на­ва­жи­ли­ся не­ві­до­мі, які у Мар'їн­сь­ко­му ра­йо­ні Дон­ба­су за­хо­пи­ли ав­то­мо­біль Ка­мАЗ, що пе­ре­во­зив біль­ше 18 тонн на­сін­ня со­няш­ни­ку. Во­дій, яко­му по­щасти­ло вці­лі­ти, те­пер схиль­ний вва­жа­ти, що йо­му ще й не­а­би­як поталанило.

Гу­са­ри об­пат­ра­ли «Гу­сар­ку»

Гу­са­ри об­пат­ра­ли «Гу­сар­ку»

Жив со­бі в се­лі Гу­сар­ка Олек­сій Гіб­нер — не ту­жив. Бо жив дій­с­но «со­бі». У Куй­би­шев­сь­ко­му ра­йо­ні, що на За­по­ріж­жі, не по­мі­ча­ли за ним про­я­вів аль­т­ру­їз­му ні за ком­пар­тій­них ча­сів, ні в ро­ки не­за­леж­нос­ті Ук­ра­ї­ни. Зав­ше чо­ло­вік дбав про се­бе — та­ким уже вдав­ся. Та слов'ян­сь­ка ду­ша зла дов­го не три­має, ось і до­ві­ри­ли па­ну Гіб­не­ру пост го­ло­ви лік­ві­да­цій­ної ко­мі­сії КСП «Гу­сар­ка», аби з май­ном бан­к­ру­та чо­гось не тра­пи­ло­ся, во­но ж є влас­ніс­тю па­йо­ви­ків сіль­гос­п­під­п­ри­єм­с­т­ва.

Всі статті рубрики