Жіночий наш загиблий батальйон...

Жіночий наш загиблий батальйон...

Рік тому «УМ» писала про перепоховання останків 472 фронтовиків, які загинули, штурмуючи Пришибські висоти неподалік села Чапаєвка Токмацького району. До ритуалу урочистого перепоховання бійців долучився тоді міністр оборони України Анатолій Гриценко. Асоціація пошукових загонів Запорізької області запевнила міністра, що її експедиції триватимуть, доки усі загиблі солдати не знайдуть свій останній цивілізований прихисток.

«Політвугілля»?

«Політвугілля»?

Не секрет, донецькі шахтарі на минулих і президентських, і парламентських виборах у переважній більшості підтримували «своїх». Тобто представників всесильної тут Партії регіонів. Однак на загальному тлі симпатій до «біло-синіх» траплялися й зухвальці, які уподобали інші політсили. Зокрема своєрідними «білими воронами» стали директор шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» ДП «Донецьквугілля» Михайло Бугара та директор шахтоуправління «Донбас» того ж «Донецьквугілля» Юрій Баранов. Перший, будучи тоді ще депутатом обласної ради, очолив фракцію «Нашої України», від якої і балотувався на виборах (№ 2 у списку). А другий під час візиту в «біло-синій» регіон лідерки БЮТ Юлії Тимошенко дав їй можливість виступити на вугільному підприємстві і зустрітися з гірниками.

Видибай, боже!

Видибай, боже!

Уже до кінця року в місті Жита і Миру встановлять пам'ятник язичницькому богу заможності та достатку. Ініціатором цього проекту стала місцева громада рідновірів «Перунова рать». За словами її представника Олександра Спіріна, наразі в місті розробляють умови конкурсу серед архітекторів на кращий проект пам'ятника.

Ліки від легковажності

Ліки від легковажності

Тернопільська громадська організація «Адаптаційний чоловічий центр» розпочала акцію iз залучення чоловіків до... безпечного життя. Як повідомив кореспонденту «УМ» керівник Центру Володимир Ханас, розпочати таку акцію спонукали як попередній досвід роботи з виявлення чоловічих проблем та сприяння в їхньому вирішенні, так і дуже невтішна загальна ситуація. Чимало фактів на підтвердження останньої було наведено під час презентації нового проекту. Наприклад, смертність українських чоловіків значно вища, ніж жінок, причому пов'язано це в основному із захворюваннями внаслідок зловживання алкоголем і нікотином, а також iз харчовими отруєннями, травмами та нещасними випадками. Заняття спортом практикує лише кожен десятий з них, майже кожен п'ятий мав венеричні захворювання. Представники сильної статі становлять 80 процентів самогубць і переважну більшість серед тих, хто переніс інфаркт чи інсульт.

Всі статті рубрики