«У вас нема стерна і вітрил? Тоді я йду до вас!»

«У вас нема стерна і вітрил? Тоді я йду до вас!»

В Україні знову активізувалася тема перегляду політичної реформи. Після представників оновленої Банкової, які воюють за додаткові повноваження для Президента, про можливість відмови від конституційних змін зразка 2004 року заговорила й Юлія Тимошенко. Лідерка БЮТ не виключає, що найближчим часом до Конституційного Суду може бути зроблено подання щодо скасування політреформи.

«Ми не ЗАТ, батьку!»

«Ми не ЗАТ, батьку!»

Як уже писала «УМ», усупереч певним очікуванням, Президент вирішив не відмежовуватися від «Нашої України» і, навпаки, проявив бажання взяти участь у подальшій побудові партії. Щоправда, спираючись на нових людей. Насамперед, на поважних працівників свого секретаріату — Арсенія Яценюка, Віктора Бондаря та їхнього шефа Віктора Балогу. Ці представники президентського секретаріату можуть стрімко злетіти щаблями партійної ієрархії вже протягом найближчого часу, коли відбуватиметься підготовка до другого етапу з'їзду НСНУ. Скажімо, Яценюк має всі шанси очолити оновлений передз'їздовий оргкомітет.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

П'ять «хвороб» Івана Різака

П'ять «хвороб» Івана Різака

Учора, за день до початку засідання Апеляційного суду Закарпатської області, колишній керманич цього краю у часи Кучми Іван Різак (нині — підозрюваний у скоєнні низки службових кримінальних злочинів) вирішив з'явитися перед пресою. Виглядав пан Різак живчиком, але при цьому намагався здаватися мучеником. Тихий, ледь не немічний голос, до того ж на саму прес-конференцію Різак приїхав на «швидкій» медичного центру «Добробут». Як бачимо, екс-«губернатор» досі не може вилікуватися. Невідома хвороба підкосила одного з лідерів СДПУ(о) одразу після Помаранчевої революції й не відпускає досі!

Всі статті рубрики