«Ми не ЗАТ, батьку!»

25.10.2006

      Як уже писала «УМ», усупереч певним очікуванням, Президент вирішив не відмежовуватися від «Нашої України» і, навпаки, проявив бажання взяти участь у подальшій побудові партії. Щоправда, спираючись на нових людей. Насамперед, на поважних працівників свого секретаріату — Арсенія Яценюка, Віктора Бондаря та їхнього шефа Віктора Балогу. Ці представники президентського секретаріату можуть стрімко злетіти щаблями партійної ієрархії вже протягом найближчого часу, коли відбуватиметься підготовка до другого етапу з'їзду НСНУ. Скажімо, Яценюк має всі шанси очолити оновлений передз'їздовий оргкомітет.

      «Після виступу Президента має встановитися нова система стосунків, і необхідна людина, яка б забезпечувала постійну комунікацію між партією і Президентом, — зазначив у позавчорашньому ефірі на каналі «1+1» голова політради «НУ» Роман Безсмертний. — Тому я буду пропонувати, щоб Арсеній Яценюк очолив оргкомітет, який би у співпраці з партією і Президентом відпрацював і програму партії, і статутні зміни, і план заходів діяльності партії на найближчий час».

      При цьому Безсмертний не погодився з думкою журналістів, ніби людина, яка очолить цю групу, автоматично стане керманичем партії. «Ми живемо не в часи геронтократії, коли голова похоронної комісії ставав наступним генеральним секретарем», — цитує Безсмертного прес-служба «НУ».

      Між іншим Роман Безсмертний також висловив сподівання, що той же Яценюк принесе заяву про вступ до НСНУ. Бо він, хоч і брав участь у засіданні політради НСНУ та суботньому з'їзді, все ще залишається позапартійним.

      Безсмертний також привітав те, що «нарешті припинилася дискусія про те, бути чи не бути Президенту партійним». «Важливо те, що Президент як почесний голова партії, як Президент держави  дав зрозуміти, що він і партія — є разом. І з цього необхідно далі будувати всю роботу в партії», — відзначив Роман Петрович. Щоправда, він не погодився з тією частиною виступу глави держави, де йшлося про те, що НСНУ перетворюється на закрите акціонерне товариство.

      А, приміром, народний депутат від «НУ» Юрій Артеменко вважає, що критику НСНУ Президент мав би почати із себе. «Якщо він [Ющенко] є лідером партії, то має теж нести свою частину відповідальності. Партія «Наша Україна» — це не партія однієї особи, вона такою не була і не буде», — цитує сміливого нардепа, екс-«губернатора» Запоріжжя сайт «Нашої України».

 • Почати знизу

  Доки український парламент, попри майданні обіцянки, не поспішає саморозпускатися, а ідея загальної децентралізації влади лишається в проектах, політики місцевого рівня вирішили взяти ініціативу в свої руки і почати ділитися досвідом та налагоджувати співпрацю з колегами, не чекаючи вказівок згори. >>

 • Вiдставили до лiкарнi

  Прокурор Черкаського району Руслан Олійник, він же син екс-мера Черкас і відомого народного депутата України Володимира Олійника, нині у реанімації. Туди він потрапив після того, як районну прокуратуру пікетували черкаські активісти, вимагаючи його відставки. >>

 • «УДАР» коліном

  Верховна Рада, котра ніяк не зважиться на «суїцид», помалу викликає гостре роздратування у найбільш палких прихильників дострокових парламентських виборів. Цього тижня із незвичною для себе різкою риторикою виступив депутат від «УДАРу» Павло Розенко, котрий заявив наступне: «УДАР» наполягатиме, щоб на одному з перших засідань через два тижні було все-таки проголосовано постанову (про саморозпуск), яка була підписана трьома політсилами... >>

 • Морозу відріжуть зв'язок,

  Як уже повідомлялося, спікер розпущеного парламенту Олександр Мороз планує скликати 4 вересня сесію ВР. На заваді цьому можуть стати досить цікаві чинники. >>