Гуманісти злякалися

Гуманісти злякалися

Ізраїльська армія позавчора ввечері розпочала масштабну сухопутну інтервенцію до Лівану. Наразі в ній задіяні приблизно 10 тисяч вояків. Метою операції є витиснення бійців «Хезболли» за лінію ріки Літані, тобто щонайменше за 30 кілометрів від кордону з Ізраїлем. Ізраїльтяни закликали тутешніх мешканців залишити свої домівки. Відтак 80 із 100 тисяч населення міста Тір почали тікати на північ. Населення півдня Лівану залишено на поталу ворога. Доставлена впродовж понеділка та вівторка гуманітарна допомога від ООН та Червоного Хреста осіла в Бейруті, оскільки ні Ізраїль, ні «Хезболла» не гарантують безпеку працівникам гуманітарних організацій.

Що звариться в ущелині?

Що звариться в ущелині?

Міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілi звинуватив Росію в тому, що вона надала притулок лідеру заколотників Кодорської ущелини Емзару Квіциані. Грузія звинувачує цього колишнього представника президента Едуарда Шеварднадзе в Кодорській ущелині у зраді батьківщини. Після придушення грузинськими військами вчиненого його загоном заколоту частина загону Квіциані втекла до Абхазії, а він сам, за словами міністра оборони Грузії, звідти перебрався до Росії. МВС Грузії офіційно оголосило про призначення грошової винагороди в розмірі 100 тис. ларі (приблизно 55 тис. доларів) за інформацію про Квіциані.

Мексиканський майдан

Мексиканський майдан

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У столиці Мексики — Мехіко-Сіті — вчора третій день поспіль тривав суцільний хаос, оскільки прибічники лівого кандидата в президенти Андреса Мануеля Лопеса Обрадора блокували головні магістралі міста. Вони вимагають перерахунку голосів на президентських виборах, які відбулися 2 липня. На цих виборах із мінімальною перевагою в піввідсотка голосів переміг висуванець правих Філіпе Кальдерон.

«Діти Лумумби» вчаться демократії

«Діти Лумумби» вчаться демократії

У Демократичній Республіці Конго (колишній Заїр) минулих неділі та понеділка відбулися парламентські і президентські вибори — перше демократичне волевиявлення народу на багатопартійній основі за останні 45 років. За президентську посаду змагалися 33 кандидати, а за 500 місць у парламенті — 9 тисяч претендентів. Аналітики сходяться на думці, що ці вибори в Конго були найважливішою подією для Африки починаючи з 1994 року, коли в результаті демократичних виборів було покладено кінець режиму апартеїду в Південно-Африканській Республіці.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики