Продавайте джипи й рубероїдні заводи

Продавайте джипи й рубероїдні заводи

Урядовці продовжують оприлюднювати декларації про прибутки за минулий рік. Так, «гуманітарний» віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко отримав у 2005 році 202 265 грн. прибутку (зарплата — 188 271 грн., матеріальна допомога — 13 993 грн.), крім того, Кириленко має двокімнатну квартиру загальною площею в 52 кв. м. У володінні членів його сім'ї — автомобіль марки «Сеат», а сукупний дохід сім'ї у 2005-му склав 29 940 грн.

Інтереси регіону захищає «регіонал»

Інтереси регіону захищає «регіонал»

Перша сесія обласної ради 5-го скликання дещо нагадувала конференцію чи інший захід місцевого осередку Партії регіонів. Адже 120 мандатів із 150 отримали депутати, які йшли на виборах у списку ПР. Інші три десятки місць дісталися Блоку Наталії Вітренко (13), Соцпартії (10) та КПУ (7). Отож за подібного розкладу вибори нового голови облради (а колишній керманич Борис Колесников став народним депутатом і працюватиме у парламенті) стали простою формальністю.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Оголошення результатів оскарженню не підлягає

Оголошення результатів оскарженню не підлягає

Сімнадцять днів минуло відтоді, як Центрвиборчком офіційно оприлюднив результати парламентських перегонів-2006. Утім опублікувати їх у газетах «Голос України» та «Урядовий кур'єр» у п'ятиденний термін, як цього вимагає закон, не вдалося. Вищий адміністративний суд заборонив публікувати результати до розгляду позовів тих політичних сил, які ну дуже хотіли потрапити в парламент, але не судилося. Так, саме не судилося, бо позавчора, вже пізно ввечері, після 22.00, Феміда нарешті прийняла рішення щодо подальшої долі блоків Вітренко, Литвина, Кармазіна та партії «Віче». Хоча ні, рішення відносно найближчого політичного майбутнього цих сил прийняв народ, а суд лише підтвердив його.

Повний кінець

Повний кінець

Учора був той самий день, який Верховна Рада IV скликання передбачила у своєму робочому плані «на всякий пожежний випадок». Саме на 26 квітня у ВР були заплановані слухання «20 років Чорнобильської катастрофи: підсумки і перспективи», і саме на круглу дату аварії на ЧАЕС парламентарії відклали завершення своєї останньої, дев'ятої, сесії. Не секрет, що ті нардепи, які не бажали складати депутатські повноваження кілька тижнів тому — коли всі питання були вичерпані, припускали мінімально можливий екстраординарний сценарій із визнанням виборів 26 березня недійсними. Але, як кажуть, не довелося. Саме напередодні Вищий адміністративний суд відхилив позов невдах виборчих перегонів, і в середу Верховній Раді залишалося тільки послухати доповіді на чорнобильську тематику та заключні промови спікера Литвина.

Всі статті рубрики