Передвиборчий синдром

Передвиборчий синдром

Сьогодні, 15 грудня, парламент розгляне проект держбюджету на наступний рік. Прогнози, як ніколи, суперечливі. Міністр фінансів Віктор Пинзеник вважає, що Верховній Раді все-таки вдасться прийняти закон про бюджет ще до Нового року. При цьому більшість лідерів фракцій та депутатських груп схиляються до того, аби не голосувати постатейно, як того вимагають регламент і Бюджетний кодекс, а розглянути цей документ у цілому. Водночас перший заступник Голови Верховної Ради Адам Мартинюк висловив сумнів у тому, що бюджет схвалять 15 грудня, — надто багато розбіжностей вийшло на поверхню при розгляді цього документа на Погоджувальній раді. Найбільше претензій, за словами пана Мартинюка, викликають 50 законів, які скасовуються у зв'язку з прийняттям бюджету на 2006 рік.

Не тіште нас краплею в морі

Не тіште нас краплею в морі

Минулої суботи на просторій площі поблизу криворізької мерії відбувся зініційований місцевою організацією партії «Батьківщина» мітинг під гаслом «Від приватизації «Криворіжсталі» — 10 відсотків Кривому Рогу». Його учасники висловили рішучу незгоду з обіцянкою Голови Верховної Ради України Володимира Литвина домагатися виділення для міста гірників лише 240 мільйонів гривень, себто одного відсотка від вирученої суми. На їхнє переконання, комплексні заходи, спрямовані на вирішення екологічних та медико-соціальних проблем, реформування комунальної галузі, капітальне будівництво, ремонт житлового фонду та доріг у Кривому Розі вимагають удесятеро більше коштів.

«Тусовка» з премією

«Тусовка» з премією

На комбінаті «Запоріжсталь» щороку проводить свою «тусовку» інтелектуальний потенціал галузі. Відбувається це у форматі науково-технічних конференцій. Недавня була чи не найбільш представницькою за кілька останніх десятиріч. Поділитися власними ідеями прибули молоді фахівці металургійних велетів Маріуполя, Алчевська, Кривого Рогу, а також російських Магнітки і «Сєвєрсталі».

Перекуємо шахти на фонтани

Перекуємо шахти на фонтани

На Луганщині зафіксовано незначне падіння обсягів вуглевидобутку (приблизно на два відсотки порівняно з минулим роком). Водночас привертає увагу інший факт: перестали надходити повідомлення з правоохоронних органів про спроби окремих недобросовісних вугільників продати тепловим електростанціям замість вугілля породу, лише трохи замасковану «чорним золотом». Щоправда, не зовсім зрозуміло, чому немає такої інформації. Чи то припинилися спроби тиску на вугільних генералів («План давай!»), чи то силовики повністю переключилися на боротьбу з контрабандою із сусідньої Росії.

Всі статті рубрики