Немирний атом

Немирний атом

Про ситуацію, що склалася у місті Нетішин на Хмельниччині, «УМ» уже писала (номер від 18 листопада). Нагадаємо, що 16 листопада в управлінні будівництва Хмельницької АЕС пролилася кров, пiдлогу вiд якої вiдмивали кілька днів. 15 потерпілих iз різними травмами потрапили до лікарні.

Козацькі пороги підуть під воду,

Козацькі пороги підуть під воду,

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Колись урочище Гард та однойменний острів були одними з форпостів Запорозької Січі, заслоном на шляху в Україну чужинських орд. Зараз вони знов стали місцем «бойових дій», але цього разу козацький дух протистоїть не чужинцям...

У центрі Тернополя обладнали... криївку

У центрі Тернополя обладнали... криївку

Унікальний «підрозділ» з'явився у тернопільському Музеї політв'язнів та репресованих. Розташований він у самому центрі міста, в підвалі колишнього приміщення НКВС-КДБ, де свого часу були горезвісні тюремні камери. З ініціативи старшого наукового співробітника закладу, в минулому політв'язня, пана Ігоря Олещука, тут облаштовано справжнісіньку криївку — типовий підземний схрон, якi робили колись воїни Української Повстанської армії.

Торгівлю заховають під землю

Торгівлю заховають під землю

На Хрещатику, в Черкасах, поруч з обласною податковою адміністрацією і філармонією, будується триповерховий підземний торговий центр. Замовником цього будівництва та його підрядником виступає відома Черкаська корпорація «Житлобуд -1».

Всі статті рубрики