У якому стані люди в Пакистані,

У якому стані люди в Пакистані,

Голлівудська суперстар (не так завдяки своїй акторській майстерності, як завдяки безмежній сексуальності) Анджеліна Джолі не перестає дивувати своїх прихильників. Ця жінка — щиро чи заради піару, але факт — прагне охопити своєю любов'ю й турботою ледве що не всіх знедолених світу. Як посол доброї волі ООН Анджеліна об'їздила чимало країн, які страждають від стихійних лих або воєнних дій, і навіть всиновила двох дітей: камбоджійського хлопчика Меддокса й ефіопку Захару. З огляду на цю любов Енджі до малюків із країн третього світу, не дуже й дивно, що варто було зірці оголосити про свою поїздку до Пакистану, як західна преса одразу зарябіла припущеннями про потенційне поповнення інтернаціонального сімейства Джолі й Бреда Пітта ще й маленьким пакистанцем.

Свобода Рода

Свобода Рода

У житті знаменитого рокера Рода Стюарта трапилося одразу дві непересічні події. Як зізнається Род, йому й самому складно в це повірити, але він нарешті знову вільний: тривалий шлюборозривний процес із третьою дружиною, моделлю Рейчел Хантер, нарешті завершився. Тож ніщо тепер не завадить 60-річному рок-ідолу і майже вдвічі молодшій за нього манекенниці (ну любить Род манекенниць) Пенні Ланкастер офіційно узаконити свої стосунки, які тривають уже майже 6 років.

Його пісню не задушиш, не уб'єш?

Його пісню не задушиш, не уб'єш?

Цієї неділі в залі Палацу «Україна» на прощальному концерті Михайла Поплавського «Кохаймося» був аншлаг. Поруч сиділи Алла Кудлай із сином та Дмитро Гордон, Ольга Сумська та Віталій Борисюк, Світлана та Віталій Білоножки, Павло Зібров, Влада Литовченко, Лілія Підкопаєва, навіть колеги-депутати, колишні голови парламенту Олександр Мороз та Іван Плющ, але найбільше було студентів Університету культури та мистецтв. Вони буквально завалювали скромними та не дуже букетами вічно юного ректора-«орла».

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

— Падлюка! Знову вчора нажерся, а мені свою оббльовану краватку суне — на, пери! Шкарпетки свої смердючі тицяє. А минулого тижня всунув сорочку — явно із запахом духів якоїсь нової баби...
— Стоп, тиша. Починаємо зйомку рекламного ролика, дубль третій. Мотор!
— Здрастуйте, я — перша пральна машинка, яка говорить, «Індезіт».

Всі статті рубрики